arama

  A101 Arzum Epilasyon Aleti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğunun Arzum ürünlerinden olan Epilasyon aleti uygun fiyatı ve sunduğu yüksek donanımlarıyla birlikte dikkat çeken ürünlerden oluyor. Dış satıcılarda 90 – 100 TL aralığında satılan bu ürün, A101 mağazalarında çok daha düşük fiyatla satıldığından dolayı ihtiyaç halinde kaçırılmaması gereken bir ürün diyebiliriz. 29 Kasım A101 aktüel kataloğundaki bu ürünü gelin inceleyelim.

  Cımbız Sistemi

  Üründeki cımbız sistemi sayesinde tüyler kısaltılmıyor direkt kökünden kopuyor. Bu sayede sürekli olarak tüylerinizi almak durumunda kalmıyorsunuz. Tüylerinizi almanın yanı sıra kökünden kopartması sebebiyle 1-2 hafta sonra tüylerle uğraşmaya başlıyorsunuz. 18 farklı cımbızın yer aldığı büyük bir sistem mevcut.

  2 Kademe

  Ürün 2 kademe de çalıştırılıyor. Bu sayede herhangi bir şekilde isteğiniz dışında bir şey gerçekleşmiyor. Her 2 durum da da muhteşem bir şekilde kesim sağlayan Arzum cımbız, sizi asla bu hususta mağdur etmeyecektir.

  Kablolu Kullanım

  Kablolu kullanılabilen bu cımbız sayesinde diğer pilliler veya şarjlılar gibi kesinti gibi bir ihtimal bulunmuyor. Kesintisiz bir şekilde tüm vücudunuzu kablo takılı olduğu sürece tüylerden arındırabilirsiniz. Rahat kullanım için hem ürün hem de kablo bölümü ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır.

  Özel Başlık

  Ürün başlığı özel bir şekilde tasarlanmış olup çıkarılıp temizlenebilmektedir. Bu sayede başlığın altından cımbızları teker teker temizlemek zorunda kalmazsınız. Direkt olarak başlığı söküp tüm tüyleri temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda her epilasyondan sonra başlığı yıkamanız tavsiye edilmektedir.

  Hassas Epilasyon

  Hassas bir tene sahipseniz ürünün ilk kademesinde çalıştırılması gerekiyor. İlk kademede biraz daha yavaş çalışan cımbızlar sayesinde canınız 2.kademeye kıyasla çok daha az yanacak ve tenininz daha az tahriş olacaktır.

  Garanti

  Ürün 3 yıl boyunca Arzum garantisiyle birlikte A101 mağazalarına geliyor. 29 Kasım tarihi itibarıyla satışa çıkarılacak söz konusu A101 Cımbız seti bu hususta sizi mağdur etmeyecektir. Çünkü garanti noktasında kendini kanıtlayan firmaların başında Arzum gelmektedir. Aynı zamanda ürünü aldıktan sonra online site üzerinden doğrulama yaparsanız garanti süresi 4 yıla çıkarılmaktadır.

  Fiyat

  Dış satıcıların tamamında 90 TL’den yüksek olan bu ürün 29 Kasım tarihli A101 aktüel kataloğunda yalnızca 59.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.