arama

  A101 Arzum Lazer Epilasyon Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğu ve Online A101 mağazasında satılmakta olan Arzum markalı lazer epilasyon aleti çok uygun fiyatı sebebiyle hem bu işle profesyonel anlamda uğraşanları hem de evde kendisine lazer epilasyon uygulamak isteyenleri direkt olarak ilgilendiriyor. Dikkat çeken bir şekilde tasarlanan ve fiyatına göre sunduğu özelliklerin yüksek olması sebebiyle öne çıkan Arzum lazer epilasyon aleti isterseniz kredi kartına taksitle de alınabiliyor.

  Evde Güvenle Kullanım İçin IPL Teknolojisi

  Evde güvenle kullanmanız ve profesyonel bir ortam gerektirmemesi açısından geliştirilmiş IPL teknolojisi bulunan söz onusu lazer epilasyon aletini herhangi bir zarar vermeden evde kendiniz çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

  300.000 Işık Atımı

  300.000 Işık atarak tüyleri tamamen kökünden kazayabilen Arzum epilasyon aleti bu konuda çok iyi bir şekilde kendini gösteriyor. Attığı 300.000 ışıkla birlikte tüyler direkt olarak kökünden yok oluyor ve bir daha çıkmıyor.

  Çeşitli Ten & Tüy Renkleri İçin Farklı Enerji Ayarları

  Üründe çeşitli ten renkleri ve tüy renkleri için farklı enerji ayarlamaları yapılabilmektedir. Bu ayarlamaları ürünün kullanım kılavuzundan görebilir ve kendi teninize ya da uygulayacak olduğunuz bireyin tenine göre yapabilirsiniz.

  3.1. santimetre kare uygulama alanı

  Ürün başlığı 3.1 santimetre kare uygulama alanına sahip bir şekilde tasarlanmış olup, 300.000 ışık belirlenen alana atılmaktadır. Küçük alan – fazla ışıkla birlikte tüyler direkt olarak yok olmaktadır.

  Kablolu Kullanım

  Ürünün kablolu kullanımı sayesinde kesintisiz olarak uygulayabilme fırsatınız bulunmaktadır.

  Yüz ve Vücut İçin Uygun

  Hem yüzde hem de vücudun her bölgesinde rahatlıkla uygulanabilir, herhangi bir şekilde yan etkisi bulunmamaktadır.

  Garanti

  Ürün 3 yıl boyunca Arzum garantisiyle geliyor. Arzum’un resmi sitesinden ürünü kayıt ettirdiğiniz takdirde bu garanti süresi 4 yıla çıkmaktadır.

  Fiyat

  A101 mağazalarında satışa çıkarılan söz konusu epilasyon aleti 699.00 TL fiyatla ön plana çıkıyor.

  Beyaz – Altın renklerinde tasarlanan bu ürün direkt olarak tüyleri kökünden yok etmekte olup, belirli bir süre uygulandığında bir daha tüy çıkmamasını sağlamaktadır. Vücuttan istenmeyen tüyleri yok etmek için gerekli söz konusu Arzum lazer epilasyon aleti fiyatı ve özellikleri gördüğünüz gibi. Kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.