arama

  A101 Arzum Okka Minio OK004 Türk Kahve Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Şubat A101 Aktüel kataloğu ile  birlikte satışa çıkarılan Arzum markalı Okka Minio OK004 modelli Türk Kahve Makinesi sunduğu yüksek özelliklerle birlikte dikkat çekiyor. Bu özelliklere göre rakiplerine göre düşük fakat genel anlamda yüksek fiyata sahip ürün onlarca yıl rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde çok kaliteli bir şekilde üretilmiştir ve tamamıyla elektronik olarak çalışmaktadır. Yani sizi yormayacaktır.

  Kapasite

  4 fincan kapasiteli olarak üretilen Arzum OKKA Minio OK004 modelli söz konusu Türk kahvesi makinesi doya doya kahve içmenize olanak tanıyor. Özellikle çok sayıda misafiri olanlar için seri bir şekilde kahve yapmayı sağlayan bu ürün, 4 fincan kapasitesiyle birlikte diğer kahveler henüz 1 derece bile kaybetmeden diğer 4 fincanınız hazır olacaktır.

  Muhteşem Görünüm

  Ürünün dış görünümü gayet modern bir tasarımla birlikte üretilmiş olup, dünyadaki e prestijli yarışmalar arasında olan Plus-X ödüllerinin sahibi olmuştur. Mutfaklardaç ok hoş bir görünüm elde etmenize olanak tanıyan ürün, bu sayede tezgah üzerinde bırakmanızı sağlıyor.

  Tamamen Otomatik

  Ürün tamamen otomatiktir, kahvenin taşmasını engelleyen sistemi bulunmaktadır. Tuşa basarsınız ve hazır olduğu bildirimini alınca çıkarır fincanlara dökersiniz. Başka herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Hem ışıklı hem de sesli olarak bildirim özelliği bulunuyor.

  Kolay Temizlenebilir

  Kolay temizlenebilir yapıya sahip olan OKKA Minio, sizi yormadan suya tutmanızla birlikte tertemiz bir hal alacaktır. Patentli enerji iletim tabanıyla birlikte güvenli bir şekilde suya tutmanızı sağlamaktadır.

  Farklı Renk Seçenekleri

  Üründe 6 farklı renk seçeneği bulunuyor. İstediğiniz renk ürünü tercih edebilirsiniz. Bu renkler mor, kırmızı, pembe, sarı, siyah, krom ve gümüş olarak kendini gösteriyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Herhangi firma kaynaklı sorunda ücretsiz onarım ve değişim hizmeti sunuluyor.

  Fiyat

  28 Şubat A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu ürün 249.00 TL fiyat etiketine sahip.

  Arzum OKKA Minio OK004 özellikleri bu şekilde. 28 Şubat’tan itibaren tüm A101 marketlerde bulabilecek olduğunuz söz konusu türk kahvesi makinesi, şuanda Türkiye’de satılan en popüler 4. Türk Kahve Makinesi oluyor. Buda kalitesinin ne kadar üst seviyede olduğunu göstermektedir. Eğer ihtiyacınız varsa ve kaliteli bir ürün alıyorsanız kaçırmadan almanız faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.