arama

  A101 Arzum Olimpia Energy Multi Cyclone Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 4,67
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  27 Aralık A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Arzum markalı Olimpia Energy modelindeki Multi Cyclone özellikli elektrikli süpürge şuanda Türkiye’de en uygun fiyata A101’de satılıyor. Eğer elektrikli süpürge ihtiyacınız varsa bu ürünü satın alarak ömür boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaratmayacaktır.

  Üstün Performans

  Multi Cyclone teknolojisinin bulunduğu söz konusu elektrikli süpürge çok yüksek performans gösteriyor. Bu performansı kullanırken çok rahat bir şekilde hissedebiliyorsunuz. Üründe ki Ultimate Speed turbo fırça aracılığıyla her halı tipinde çok rahat temizlik yapılıyor, herhangi bir şekilde zorlanmıyorsunuz. Kolay bir şekilde de temizlik yapılabiliyor. Özel geliştirilmiş filtresiyle birlikte dışarıya çıkardığı hava %99.99 oranında temiz olan bu ürün astım hastaları için bile çok hijyenik bir ortam oluşturmakta.

  Güç

  Ürün 800 W motora sahip. Bu motorla birlikte muhteşem bir şekilde çekiş gücü elde edebiliyorsunuz. Sunduğu sayının çok çok üstünde bir performans olduğunu şahsi olarak görmüş bulunuyorum. Bende evde bu üründen kullanıyorum. Tozları direkt olarak alırken, büyük çöpleri de hiç zorlanmadan çekebilmektedir.

  Ek Özellikler

  Üründe Toz haznesi bulunuyor. Bunun yanı sıra hepa filtre bulunuyor. Bu filtre sayesinde dışarıyla çok temiz bir hava veriyor. Bu sayede herhangi bir şekilde nefes darlığı, daralma yaşamıyorsunuz. Yine üründeki turbo başlıkla da çekim yaparken halıdan halıya değişiklik hissetmiyor, hepsinde aynı kolaylıkla temizlik yapabiliyorsunuz.

  Tozlara Göz Açtırmayın

  Ürünü çalıştırdığın an itibarıyla temizleyici bölümünün değdiği noktada asla tek bir toz bile göz açamaz. Direkt makinenin içerisine hapsolur. Aynı zamanda temizlik yaparken tozları da havaya kaldırmaz. Yani tozlu bir ortam yaratmaz direkt ne kadar toz varsa içerisine çeker.

  Garanti

  3 yıl garantili bir şekilde gelen bu ürünü Arzum’un resmi sitesinden ürün kayıt bölümünden kayıt ettirdiğinizde 1 yıl daha garantili bir hale getirebiliyorsunuz. Yani toplam olarak 4 yıl garanti elde etmiş oluyorsunuz. 4 yıl garanti verecek kadar ürününe güvenen Arzum garantiye başvurulan ürünlerin eğer sorunu gerçekten firma kaynaklıysa asla geri çevirmemekte müşterilerine gerekli yardımcılığı göstermektedir.

  Fiyat

  Ürün diğer satıcılarda 500 TL’den başlayarak 700 TL’ye kadar uzanan fiyatlarla satılıyor. E-ticaret sitelerinden fiyatlarını araştırabilirsiniz. Fakat A101’de 399.00 TL karşılığında satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.