arama

  A101 ATLASS Tezgah Testere İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  6 Aralık A101 aktüel kataloğunda yer alan tezgah testere; uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özelliklerle birlikte dikkat çeken ürünlerden biri olmaktadır. Kırmızı ve siyah renklerde gelen söz konusu tezgah testere atölyeler ve profesyonel kullanım için uygundur. Güvenlik önlemleri yoğundur, kesim esnasında testere kapatılabilmektedir.

  Güç

  Ürün 800W güçle gelmektedir. Özellikle mobilya alanında kullanılabilecek söz konusu ürün 800 W’lık gücüyle, çok zor odunları ve kesilecek herhangi bir şeyi bile rahatlıkla kesebilmektedir. Yani performans noktasında sizi herhangi bir şekilde mağdur etmeyecektir. Bu hususta gönül rahatlığıyla ürünü alabilirsiniz.

  Bıçak Çapı

  Üründe 200 x 16 mm bıçak çapı bulunmaktadır. Söz konusu bıçak çapıyla birlikte çok daha derinden kesim yapabilen tezgah testere, aynı zamanda büyük ürünleri keserken de bu büyük bıçak yapısıyla birlikte zorluk çekmemektedir. Çok keskin yapıda imal edilen söz konusu 200 x 16 mm çapı bulunan bıçak ürünün en etkileyici bölümlerinden birisi.

  Bıçak Açısı

  Bıçak açısı tezgah testerelerin çoğunda olduğu gibi 45 derece olarak belirlenmiştir. Direkt olarak kesime uygun hale gelebilmesi için bıçağın 45 derecelik açıda olması zorunlu gibi bir durumdur. Diğer açıdaki bıçaklardan pek performans alınamamaktadır.

  Performans

  Ürün performans anlamında bıçak yapısı, bıçak çapı ve gücü ele alındığında yadırganamayacak kadar yüksek bir performans ile birlikte gelmektedir. Yani performansı özellikle fiyatına göre çok yüksek diyebiliriz.

  Garanti

  2 yıl boyunca ATTLAS garantisiyle birlikte satılan tezgah testere ile karşılaşacağınız her türlü problemde ATTLAS tarafından gerekli destek verilecek olup, herhangi bir sorun yaşamazsınız.

  Fiyat

  ATTLAS Tezgah testere 249.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Uygun fiyat – yüksek kalite eşiğinde satılan bu ürünün rakiplerine bakıldığında aynı özellikleri taşıyanların fiyatı 400 TL’den başlıyor. Bu kadar uygun fiyata satılan tezgah testereyi almak için acele etmekte fayda var. Stoklarla sınırlı bir şekilde gelen ürünü alabilmek için sabah erken saatlerde A101 marketlere gitmeniz tavsiye ediliyor. Stoklar bittiği takdirde satılmayacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.