arama

  A101 ATTLAS ECO DT 1200 Daire Testere İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel ürünler kataloğunda birbirinden farklı yapı malzemeleri yer alıyor. Bu yapı malzemeleri ATTLAS ve Black + Decker markalarıyla birlikte 2’ye ayrılıyor. Okuduğunuz yazımızda ise ATTLAS’a ait olan Daire testere incelemesinde bulunacağız. Rakiplerine ve aynı özellikteki diğer ürünlere kıyasla çok daha uygun fiyata satılmakta olan söz konusu daire testere turuncu – siyah – gri renklerle birlikte satılıyor.

  Güç

  Ürün güç noktasında 1200 W’lık güce sahip. Daire testereleri neredeyse hemen hemen 1200 W güçte sabit olarak kendini göstermektedir. Yani standartlar ölçeğinde tasarlanmış bu ürün güç hususunda da aynı şekli izliyor. Kalite – yüksek performans – uygun fiyat üçlüsünün kurulduğu ürün 230 V voltajla birlikte bu gücü sunmaktadır.

  Devir Hızı

  Attlas markalı daire testere dakikada 5200 devir hızına sahip bir şekilde 29 Kasım A101 aktüel kataloğunda satılmakta olup, bu hızla gerekli kesme işlemlerinin hiçbirinde sizi mağdur etmeyecek, aksine sonuna kadar memnun edecektir. Çünkü dakikada 5200 devir dönme sonucu demek, muhteşem bir kesim kalitesi demek oluyor.

  Toz Emme Sistemi

  Ürünün kendinden toz emme sistemi var. Yaptığınız kesimlerde tozları otomatik olarak emiyor ve sağa sola talaş gibi maddelerin sıçramasının önüne geçiyor. Toz emme sisteminin düzenli çalışması için kapasite dolduğunda düzenli temizlenmesi gerekiyor.

  24 Diş Testere

  Ürünün testere bölümünde 24 farklı diş yer alıyor. 185 x 20 mm ölçülerindeki bu 24 diş testere, kesim noktasında yüzünüzü kesinlikle güldürecektir.

  Garanti

  2 yıl boyunca garantisi bulunan söz konusu ürünün herhangi bir arızasında direkt garanti tarafından işlem yapılmaktadır.

  Fiyat

  29 Kasım tarihi itibarıyla tüm A101 mağazalarında 239.95 TL’ye alabilirsiniz.

  Performans noktasında kesinlikle sizleri etkileyecek şekilde performans sunan, herhangi bir şekilde mağduriyet yaşatmayacak olan söz konusu daire testere, bıçağı, duruşu ve gücüyle birlikte dikkat çekiyor. Fiyat – performans açısından uygun fiyata çok yüksek kalite olarak dikkat çeken ürün bu fiyatla birlikte 29 Kasım’dan itibaren tüm A101 mağazalarında satışa çıkarılacak.

  Stoklarla sınırlı olarak gelecek ATTLAS Daire testereden yüksek ihtimalle 8000’den fazla A101 mağazasının tamamına 1’er adet gönderilecek. Eğer ihtiyacınız varsa 29 Kasım tarihi itibarıyla hızlıca mağazaya gitmeniz ürüne ulaşma açısından size rahatlık sağlayacaktır. Eğer ürün stoklarda tükenirse İnternet üzerinden online.101.com.tr sitesinden ürünü bulabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.