arama

  A101 ATTLAS Eco T180 Büyük Taşlama Makinesi İncelemesi

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel ürünleri arasında yer almakta olan ATTLAS markalı Eco T180 modelindeki büyük taşlama makinesi fiyat ve sunduğu özelliklerle birlikte dış piyasaya yönelik çok daha uygun olması sebebiyle A101 aktüel takipçileri tarafından merak ediliyor. Bizde sizler için bu söz konusu ürünü araştırarak ürünle ilgili bilgi aktarımında bulunma kararı aldık.

  Güç

  ATTLAS markalı söz konusu büyük taşlama makinesi 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan yapı malzemeleri arasında yer almakta. 2.300 W güce sahip olan söz konusu büyük taşlama makinesi sağladığı efsane performansla birlikte görenlerin ağzını açık bırakıyor. Fakat bu güç elektrik tüketimi açısından bir takım sorunlar yaşatabilmektedir.

  Disk Çapı

  180mm disk çapı bulunan ATTLAS Eco T180’de disk değişimi yapılabiliyor. Yani maksimum 180mm takılabiliyor. Yanında disk hediyesiyle gelen söz konusu ürünün 180 mm’lik disk çapı da standartın üzerinde olması sebebiyle dikkat çekmekte.

  Devir Hızı

  Ürün dakikada 6.200 devir hızla birlikte dönüyor. Bu sayede çok mükemmel şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebiliyor tek bir pürüz bırakmıyor. 6.200 dönüş demek gözün asla seçemeyeceği derecede büyük bir hız demek. Üzerine yerleştireceğiniz bir nesneyi görmeniz son derece zor, eğer renkli bir nesne yerleştirmişseniz o renkte daire göreceksinizdir.

  Ağırlık

  Ürün 5.10 kilogramlık ağırlığa sahip fakat tutma alanları ergonomik tasarımı gibi özellikleriyle sizlere bu ağırlığı hissettirmiyor. Bu yüzden rahat bir şekilde çalışabiliyor, kol uyuşukluğunda sona gelebiliyorsunuz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili bir şekilde geliyor. Herhangi bir problem karşısında garanti tarafından gerekli çalışmalar yapılıyor ve üründeki sorun çözülüyor.

  Fiyat

  ATTLAS Eco T180 modeli 29 Kasım A101 aktüel kataloğunda 299.95 TL karşılığında satılmaktadır.

  ATTLAS Eco T180 modeli bu özelliklere sahip şekilde geliyor. Tüm taşlama işlemlerinizi bununla gerçekleştirebileceğiniz gibi yine yapı işlerinde birçok alanda bu ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalite noktasında güvenilir bir markanın ürünü olan Eco T180 uygun fiyatıyla sizlerin olabilir.

  Belirtilen tarihten itibaren tüm A101 mağazalarında bulabilecek olduğunuz söz konusu ürün stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten kaynaklı alma noktasında acele etmenizde fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.