arama

  A101 ATTLAS Eco V 18 – 2 Lı Akülü Vidalama İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda yer alan ATTLAS markalı Eco V 18 – 2 Lı modelindeki söz konusu akülü vidalama yapı malzemeleri arasında uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özelliklerle birlikte çok dikkat çekiyor. Tarafımıza incelenmesi hususunda en çok gönderilen ürünlerinden biri olan söz konusu ATTLAS Eco V 18 – 2 Lı, tork gücü, uygulama hızı gibi ek özellikleriyle birlikte daha da gözler önüne geliyor .

  8 Maksimum Tork Gücü

  8 Maksimum tork gücü beraberinde vidalama yaparken çok rahat olacak ürün, herhangi bir şekilde zorlanmayacak ve bununla birlikte sizi de zorlamayacaktır. Performans noktasında tork gücüyle birlikte dikkat çeken ürünün bu tork gücü fiyatına göre çok yüksek diyebiliriz. Çünkü bu fiyatlara satılan çoğu akülü vidalama da böyle bir güç göremiyoruz.

  Çift Akülü

  Ürün çift akülü olarak geliyor. Bu sayede hem sağladığı güç hem de batarya tüketimi açısından çok yüksek bir performans sergiliyor. Çift aküsü de şarj edilebilir olan bu ürünün çift akülü olması, yine güç anlamında ürüne ayrı bir güç katacağından dolayı yine direkt performansı etkiliyor.

  Tümü Metal Dişliler

  Üründe yer alan tüm dişliler metalden imal edilmiştir. Bu sayede etkin güç devri ve çok uzun kullanım ömrü sağlamaktadır. Normal bir akülü vidalamaya kıyasla 3-4 yıl daha fazla kullanım süresi sadece bu metal dişlilerden gelmektedir.

  Li – ion Akü Kullanılmadığı Zaman Şarj Korunur

  Lİ – ion akü kullanılmadığı durumlarda şarj korunmaktadır. Bu sayede uzun süre kullanım sağlanır. Yani ürünün çalıştırma butonuna basıp döndürmediğiniz sürece şarj tüketmektedir. Standart akülü vidalama ürünlerinde takılı olduğu her an şarj tüketmektedir.

  Kayar Akü Sistemi

  Kayar akü sistemiyle hem daha güvenli hem de daha kolay bir şekilde akü değiştirebilir, çıkarıp şarja takıp ardından ise geri cihaza takabilirsiniz. Herhangi bir şekilde zorlayacak bir şeyi bulunmuyor.

  Profesyonel Kullanıma Uygun

  Profesyonel kullanım için uygun olan bu ürün, yine ev ihtiyaçları içinde kullanılabilir.

  Fiyat

  A101 Aktüel kataloğunda söz konusu ürün 329.95 TL karşılığında satılmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.