arama

  A101 AXEN AX43DIL005 43″ UYDU ALICILI LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  27 Aralık A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Axen markalı düşük bütçeli bireylere özel satılan söz konusu 43 inç ekran boyutuna sahip televizyon birçok kişi tarafından dikkat çeken ürünlerden biri olmakta. Hem fiyatı, hem sunduğu özelliklerle birlikte dikkat çeken söz konusu ürün yılın son A101 Aktüel kataloğu olan 27 Aralık A101 Aktüel kataloğunun ilk sırada gelen ürünlerinden birisi.

  Ekran

  Ürünün 43 inç yani santimetre cinsinden 109 cm ekran boyutu bulunuyor. Evler için ideal boyuttaki bu ürün fiyatına göre sunduğu ekran özelliğiyle şaşırtıyor. Çünkü bu fiyatlara çok daha düşük boyuta sahip ekranlar satılmaktadır. Ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 px olarak belirlenmiş durumda. Bu sayede izlediğiniz yayınlar çok kaliteli bir şekilde karşınıza çıkacak olup herhangi bir bulanıklık, pikselleşme gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Yani aldığınıza ekran konusunda asla pişman olmazsınız.

  Ses

  Üründe 2 adet 8W ses çıkışı bulunuyor. Bu fiyata satılan ürünlerin çoğunda 2x 8 W ses çıkışı bulunur. Yani bu fiyata alabileceğiniz bir üründe farklı bir alternatifiniz yok. Peki bu ne derecede bir kalite sunar? Son ses dinlediğinizde de en düşük seste dinlediğinizde de sizi tatmin edecek kalitede ses kalitesi sunacaktır.

  Girişler

  Üründe 2 adet HDMI girişi 1 adet USB girişi yer alıyor. Bunların yanı sıra PC IN (VGA üzerinden) PC Audio ses girişleri de bulunmaktadır.

  Garanti

  Söz konusu ürün 2 yıl boyunca SUNNY garantisi altında satılıyor. Herhangi firma kaynaklı sorunda direkt olarak onarım & değişim hizmetleri veriliyor.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 27 Aralık A101 Aktüel kataloğunda 1.399 TL olarak belirlenmiş durumda. Aynı zamanda peşin fiyatına 3 taksitle de alabilme şansı sunulmuştur.

  27 Aralık A101 Aktüel kataloğundaki bu ürünle birlikte uygun fiyata televizyon sahibi olabilirsiniz. Kalite anlamında kesinlikle sizi mağdur etmeyecek söz konusu ürün, kalitesine göre fiyatıyla da dikkat çeken bir ürün olmakta. Stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Bu sebepten dolayı sabah erken saatlerde A101 marketlere giderek ürünü almanız yararınıza olacaktır. Çünkü düşük fiyatı sebebiyle talebin fazla olacağını düşünüyoruz. Eğer stok tükenmesi gibi bir durum olursa, Online A101 adlı A101’in e-ticaret sisteminden ürüne sahip olabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.