arama

  A101 Black Decker Matkap ve Kırıcı / Delici İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 15 Kasım 2018 tarihli aktüel kataloğunun 1 sayfası tamamıyla Hırdavat, yapı ürünlerine ayrılmış durumda. Bu sayfada Black + Decker markalı bir adet matkap ve bir adet kırıcı – delici satışı yapılıyor. Dünyanın en kaliteli yapı malzemeleri markaları arasında yer alan Black + Decker’ın bu ürünleri uygun fiyat ve yüksek özellikle dikkat çekiyor.

  Black Decker KR504CRE Darbeli Matkap

  Black Decker tarafından üretilen ve A101 aktüel kataloğundaki ilk Black Decker ürünü olan söz konusu darbeli matkap 500 W gücüyle dikkat çekiyor.  0 – 2800 dev / dak. Çalışma performansı gösteren bu ürün sağ ve sola dönüş yapabiliyor. Söz konusu devir hızı yüksüz hızı olarak ölçülmüştür.

  2 yıl boyunca garanti kapsamında olan söz konusu Black Decker KR504CRE Darbeli Matkap, herhangi bir sorun ve problemde dünyanın en kaliteli markalarından biri olan Black Decker tarafından tamir edilecek veya değiştirilecektir.

  Fiyat olarak 149.95 TL fiyatı bulunan ürün, piyasada bu fiyata bulunan tüm matkaplardan daha yüksek performans sunuyor. Aynı zamanda gerek ergonomik tasarımı, gerek tutuşlara önem verilmesiyle matkapla çalışmakta ayrı bir zevk veriyor.

  Black Decker KR504CRE Darbeli Matkap İnceleme Videosu

  Black Decker BDHR26K Kırıcı – Delici

  Yine Black + Decker markalı bu ürün 800 W gücüyle birlikte A101 aktüel kataloğunda yer alıyor. 110 / 220 voltaj aralığında çalışabilen ürün maksimum 26 mm delme çapıyla birlikte dikkat çekiyor. Herhangi bir yükü olmadan dakikada 900 devire kadar çıkabilen delici 0-4000 dev / dak. darbe oranına sahip. Aynı zamanda 50 / 80 Hz frekans aralığında çalışıyor. Ürün 2 yıl boyunca Black + Decker garantisinde.

  299.95 TL’ye satılan bu ürün de yine Darbeli matkap gibi herhangi bir sorunda anında değişim ve tamir sürecine dahil olmaktadır. Çünkü Black Decker, bu hususta sayısız övgü alan bir firma olarak öne çıkmaktadır.

  Kredi Kartına Taksit İmkanıyla Alınabiliyor

  İki ürünü de taksitli olarak satın alabiliyorsunuz. Darbeli Matkabı taksitli olarak almak isterseniz ücreti vade farkıyla 156.00 TL’ye çıkacak. Aylık ödemeniz ise bu hususta 26 TL olacaktır.

  Eğer Kırıcı – Deliciyi taksitle almak isterseniz bu sefer taksitli fiyatı 312.00 TL olacaktır. Aylık 52 TL ödeme karşılığında ürüne bu şekilde sahip olabilirsiniz.

  Bahsi geçen fiyatlar Bonus ve World kartlar için geçerlidir. Çünkü 6 taksite kadar taksit imkanı bu kartlarda yapılmaktadır. Maximum kartlarda ise 5 taksit yapılmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • kemal
   7 ay önce

   iki üründe net te aynı fiyata var,a 101 den daha hesaplı satış beklerdim

   1
   yorum beğen
  • Hasan
   8 ay önce

   çok ucuz değil mi ? kalitesi nasıl acaba

   2
   yorum beğen
  • Yasin
   8 ay önce

   150 liraya çok iyi valla matkap gelsinde alalım hemen

   1
   yorum beğen
  • Rasim
   8 ay önce

   Blackdecker ço kkaliteli öneririyorum kendimde kullanıyorum şimdi bir daha alacağım

   3
   yorum beğen
   • Murat
    8 ay önce

    Bdhr 26k çok hpşuma gitti fakat tek taraflı dönüşlü olması hüsrana uğrattı. Halbuki tüm emselleri sağa ve sola dönüşlü. İş gereği bazen sola dönüşte kullanılıyor.!?

    1
    yorum beğen