arama

  A101 Çalışma Masası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Daha önce birçok A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Çalışma masası bir kez daha satılmaya başladı. Uygun fiyata satılan söz konusu çalışma masası kalite olarak yüksek kaliteli bir ürün olmasıyla birlikte dikkat çekiyor. Fiyat – performans ilişkisi bakımından öne çıkan bu ürün, en düşük fiyatla alabileceğiniz en yüksek kaliteli çalışma masası oluyor. Piyasada da söz konusu çalışma masasının fiyatında farklı bir ürün bulma ihtimaliniz çok düşük.

  A101 Çalışma Masası

  A101’de satışa çıkarılan çalışma masası gayet sade bir şekilde tasarlanmış olup herhangi bir desene veya ek özelliğe sahip değildir. Ürün beyaz renktedir. Orta bölümünde 1 adet raf yer almaktadır. Bu rafa da kitaplarınız dahil birçok eşyanızı koyabilirsiniz.

  A101 Çalışma Masası Boyutları

  A101’de satışa çıkarılan söz konusu çalışma masası 75 cm genişliğe, 72 cm yüksekliğe ve yine 44.3 cm derinliğe sahip bir şekilde üretilmiştir. Dünya standartlarındaki çalışma masası boyutlarıyla eşit olan bu çalışma masasını koyacağınız yerin ölçülerini alarak sığıp sığmayacağını öğrenebilirsiniz. Ürün boyutları kısaca 75 x 72 x 44.3 cm’dir. 

  A101 Çalışma Masası Kaliteli mi?

  Fiyatının düşük olması sebebiyle A101 çalışma masası hakkında kalite konusunda şüphe bulunuyor. Fakat herhangi bir şüphe duymanıza gerek yok. Ürün 1. sınıf malzemeden üretilmiş olup, kalite anlamında sizi kesinlikle memnun edecek ve herhangi bir mağduriyet yaşatmayacaktır.

  A101 Çalışma Masası Alınır mı?

  A101 Çalışma masası alınır mı alınmaz mı? Sorusuna kesinlikle alınır yanıtı veriyoruz. Bu fiyata bu kalitede farklı bir ürün bulma şansınız çok düşük. Bu yüzden ürünü almak için aceleci davranmanız bile faydanıza olacaktır.

  Fiyat

  7 Şubat 2019 tarihinden itibaren tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu A101 çalışma masası 69.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Kredi kartına taksit imkanı ne yazık ki sunulmuyor.

  Stoklarla sınırlı olarak gelen çalışma masası daha önce çoğu kez A101 Aktüel kataloglarında satışa sunulmuş ve en geç 2 gün içerisinde satışları tükenmiştir. Eğer ürünü stoklar tükenmeden satın almak istiyorsanız kesinlikle 7 Şubat tarihi itibarıyla erkenden herhangi bir A101 mağazasına gitmelisiniz. Aksi takdirde stoklarda tükenebilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.