arama

  A101 Canon Çok Fonksiyonlu Yazıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğu ürünlerinden olan söz konusu Canon E414 modelindeki yazıcı, A101 Aktüel kataloğunun dikkat çeken ürünlerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Canon çok fonksiyonlu yazıcı All In One yani hepsi bir arada özelliğiyle dikkat çekiyor. Canon çok fonksiyonlu yazıcı, hem tarayıcı hem baskı makinesi hem de fotokopi makinesi olarak kullanılabiliyor.

  All In One

  Uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle dikkat çeken Canon çok fonksiyonlu yazıcı yazının başında da bahsettiğimiz gibi All In One özelliğine sahip. Ev ve ofisler için uygun olan bu söz konusu hepsi bir arada yazıcı, belgeler ve fotoğraflarınızı çok kaliteli bir şekilde basmaktadır. İster tarayıcı olarak kullanıp bir belgeyi bilgisayarınıza aktarın, ister fotokopi makinesi olarak kullanıp bir belgeyi çoğaltın, isterseniz de bilgisayarınızdan çıktı alın.

  Yüksek Baskı Kalitesi

  Cihazın 4800 dpi baskı kalitesi bulunmaktadır. Canon E414 modeli fiyatına göre muhteşem bir kalite sunmaktadır. Gerek müşteri yorumları gerekse cihazın inceleme videolarına göz atıldığında bu kalite gözle görülür bir şekilde kendini göstermektedir. Cihazda FINE kartuş teknolojisi bulunmaktadır bu sayede koyu ve parlak renkler en ince ayrıntısına kadar çıkmaktadır.

  Ek Uygulama

  Ürünün yanı sıra My Image Garden adlı bir uygulama gelmektedir. Bu sayede yaratıcılığınıza yaratıcılık katabilirsiniz. Ürünün yüz tanıma özelliğiyle birlikte fotoğraflar müthiş şekilde düzenlenmekte ve basılmaktadır. Aynı zamanda Creative Park Premium uygulamasıyla da profesyonel sanatçıların hazırladığı tasarım seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz.

  Dakikada 4 Sayfa Renkli Baskı

  Canon markalı bu yazıcı dakikada 4 sayfa renkli baskı yapmanızı sağlar. Bu sayede yüksek sayfalı belgelerinizde çok uzun bekleme sürelerine katlanmak zorunda kalmazsınız. 4 sayfalık baskı hızıyla birlikte yaklaşık olarak 100 sayfalı bir kitabı 25 dakikada çok rahat bir şekilde basabilirsiniz. Bu değerler renkli çıktılar için geçerlidir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Canon Türkiye garantisiyle birlikte gelmektedir. Herhangi bir şekilde meydana gelebilecek üretim kaynaklı sorunda anında değişim, bakım ve onarım gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda 2 yılın ardından da Canon servisini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Fiyat

  Ürün A101 mağazalarının tamamında 179.00 TL’ye satılmaktadır. 29 Kasım tarihi itibarıyla tüm A101 mağazalarından bulabileceğiniz gibi A101’in online alışveriş sitesinden de ürünü alabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.