arama

  A101 Canon Eos 4000D İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan fotoğrafçılığa meraklı kişilerin veya fotoğrafçıların dikkatini çeken uygun fiyatlı Canon Eos 4000D gerek fiyatı gerekse sunduğu özellikleriyle birlikte öne çıkıyor. Farklı satıcılar tarafından satılan fiyata kıyasla A101’de çok daha uygun fiyata bulunan Canon Eos 4000D ne gibi özelliklere sahip? Bakalım.

  Sensör

  Ürünün sensör bölümünde yer alan görüntü işlemcisi DIGIC 4+ olarak belirlenmişken CMOS sensör tipi kullanılmaktadır. 18 MP etkin pikselli fotoğraf makinesinin azami çözünürlüğü 3888 x 2592 olarak öne çıkıyor. 3:2 oranında görüntü sunmakta olan üründe 22.3 mm sensör genişliği, 14.9 mm sensör uzunluğu bulunmaktadır. 100 ISO’dan başlayarak 6400 ISO’ya kadar  fotoğraf çekebilen ürünün genişletilmiş ISO değeri ise 12800’e çıkıyor.

  Pozlama / Çekim

  Ürünün birçok çekim modu bulunuyor. Akıllı otomatik, diyafram öncelikli, video, gece portresi, enstantene öncelikli, yaratıcı filtreler, manzara, yakın çekim, spor, portre, manuel ve yiyecek modlarında çekim yapabiliyorsunuz. Görüntü sabitleme özelliği ne yazık ki bulunmuyor. Beyaz dengesi ayarında ise bulutlu, tungsten, özel, gölge, beyaz floresan ışık, gün ışığı ve flaş yer alıyor. Düşük enstantanesi 1/4000s olan ürünün yüksek enstantanesi ise 30 saniye. Dijital zoom yer almayan ürünü sürekli çekiminde saniyede 3 kare çekim yapılabiliyor.

  Ekran & Vizör

  2.7 inç LCD ekranla birlikte gelen Canon Eos 4000d 0.23 milyon ekran pikseline sahip. Ekranı ne yazık ki hareket etmiyor ve dokunmatik özelliği de bulunmuyor. Optik (pentamirror) vizörü bulunuyor. Ekran noktasında çektiğiniz görüntü ve videoları izlerken tam kalite izleyebiliyorsunuz.

  Video Kaydı

  Video kaydı da yapılabilen söz konusu ürünün 1920 x 1080 azami video çözünürlüğü bulunuyor. 30 FPS video kare hızındaki Canon Eos 4000d Full HD çekim yapabiliyor. .mov formatında çekim yapan ürün H.264 / MPEG-4 biçiminde video sıkıştırarak çok daha düşük boyutlarda videoya sahip olmanıza olanak tanıyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Canon Türkiye garantisi altında geliyor. Herhangi bir şekilde üretim kaynaklı problem olduğunda Canon garantisi çok hassas davranıyor ve direkt olarak ürün ellerine ulaşır ulaşmaz gerekli incelemeleri yapıp onarıma başlıyor. Ürün de onarılmayacak bir sorun varsa, direkt 0 cihazla değişim yapıyor.

  Fiyat

  A101 Aktüel kataloğundaki bu ürün 1.799 TL karşılığında alıcılara ulaştırılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.