arama

  A101 ELTON 40″ Uydu Alıcılı Smart LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (20 , Ortalama Puan: 3,85
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  13 Kasım A101 aktüel kataloğunun düşük bütçeli bireylerine yönelik olarak satışa çıkarılan ürünü Elton 40″ televizyon kalite anlamında fiyatına göre yüksek kaliteyle birlikte geliyor. Televizyona yüksek fiyatlar vermek istemeyenler fakat büyük ekran, iyi bir görüntü kalitesi olsun diyenlerdenseniz Elton 40″ uydu alıcılı Smart LED TV tercihinde bulunabilirsiniz.

  Ekran

  40 inç yani 102 cm ekran uzunluğu bulunan ürün 1920 x 1080 px çözünürlükle birlikte geliyor. Buda güzel bir görüntü kalitesi elde etmenize yarar sağlıyor. Ekran Full HD olarak tasarlanmış durumda.

  Dahili HD Uydu Alıcısı

  Ürünü aldıktan sonra ek bir uydu alıcısı almak zorunda değilsiniz. Dahili HD uydu alıcısı bulunan Elton 40″ FHD Smart uydu alıcılı TV bu hususta size gerekli tüm kanalları gösteren uydu alıcısıyla birlikte gönderiliyor.

  Smart TV

  Smart TV özelliği bulunan çok uygun fiyatlı bu ürün Wi – Fi bağlantısıyla birlikte İnternet uygulamasını kullanmaya izin vermektedir. Bunun yanı sıra Youtube gibi platformlara da rahatlıkla giriş sağlayabilirsiniz.

  Bağlantılar

  Üründe 2 farklı HDMI girişi, 1 adet USB girişi, 1 adet PC girişi, 1 adet PC Audio Ses Girişi yer alıyor. Ne yazık ki Bluetooth ile bağlantı gerçekleştirilemiyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Wi – Fi ile İnternet bağlanımı yapılabiliyor.

  Ses Çıkışı

  Ürünün 2 tane olmak üzere 8 W ses çıkışı bulunmaktadır. Bu ses çıkışları beraberinde çok iyi bir ses kalitesi elde etme şansına sahipsiniz. Yani ne çok tiz, ne de çok bass bir sesi bulunmaktadır. Olanı olduğu gibi yansıtmaktadır.

  Garanti

  Ürün her A101 elektronik üründe olduğu gibi 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Herhangi bir şekilde firma kaynaklı meydana gelebilecek bir sorunda direkt olarak onarım veya değişim hizmeti sunuluyor.

  Fiyat

  Sürekli olarak uygun fiyatlı diye bahsettiğimiz Elton 40″ Full HD Smart Uydu Alıcılı LED TV 1.399 TL karşılığında satılıyor.

  13 Kasım itibarıyla Türkiye’de bulunan tüm A101 mağazalarında satışa çıkarılacak olan söz konusu Elton 40″ Uydu Alıcılı Smart LED TV, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte muhteşem fırsatlarla birlikte geliyor. Stoklarla sınırlı bir şekilde mağazalara gelecek Elton 40″ uydu alıcılı smart LED TV eğer stoklarda biterse Online.a101.com.tr sitesi üzerinden sipariş vererek evinize ücretsiz kargo yöntemiyle teslim ettirebilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.