arama

  A101 Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğu ile birlikte satışa sunulan Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge, uygun fiyatıyla birlikte düşük bütçeli bireyler için tercih edilebilecek ürünlerden birisi. Gücü, sunduğu özellikler ve rahat temizlik imkanıyla birlikte dikkat çeken Fantom Carbon DC1000 detaylarını sizler için hazırladık…

  Güç

  Fantom DC1000 500W motor gücüne sahip bir elektrikli süpürge olarak ön plana çıkıyor. Çoğu elektrikli süpürge 1000W güce sahip olsa da performans anlamında düşük oluyor fakat bu üründe öyle bir şey yok. Güçle eşdeğer performansı bulunuyor ve gayet memnun edici bir şekilde çalışıyor. Bu sebepten ihtiyaç durumunda kesinlikle tercih edilmesi gereken ürünlerden birisi oluyor.

  Toz Torbasız Kullanım

  Ürünü toz torbasız olarak kullanabiliyorsunuz. Bu sayede toz torbası almakla uğraşmıyorsunuz. 1 litrelik toz kapasitesiyle birlikte gelen bu üründe her temizlik yaptıktan sonra toz torbasını boşaltmanız gerekiyor. Çünkü kapasitesi dolduğunda performans olarak çok kötü bir performans sergileyecektir. Bunun yanı sıra filtrelere de olumsuz etki yaratacağından dolayı her temizliğin ardından boşaltmanız faydanıza olacaktır.

  Kolay Temizlik İmkanı

  Ürünün başlığı ve dik olması kolay temizlik yapmanıza imkan tanıyor. Herhangi bir şekilde eğilmeden bükülmeden temizlik yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda el süpürgesi olarak da kullanılma avantajıyla birlikte küçük alanlarda da rahatlıkla temizlik yapabiliyorsunuz.

  Garanti

  7 Şubat A101 Aktüel kataloğu ile birlikte satışa çıkarılan Fantom markalı Carbon DC1000 modelindeki söz konusu dik süpürge 2 yıl boyunca Fantom garantisiyle birlikte geliyor. Oluşacak herhangi bir üretim kaynaklı problemde herhangi bir şekilde bahane üretilmeden, müşteriye mağduriyet yaşatmadan gerekli işlemler yapılıyor.

  Eğer sorun kullanıcı kaynaklıysa tamir için ücret ödemesi yapılması gerekiyor. Çünkü Türkiye sınırlarında hiçbir elektronik üründe kullanıcı hatası garanti kapsamında ele alınmaz.

  Fiyat

  129.00 TL karşılığında satışa çıkarılan Fantom Carbon DC1000 Dik süpürge taksitli olarak da satın alınabiliyor. Taksitli alındığında düşük miktarda vade uygulaması yapılıyor. Fakat bu vade uygulaması 6 aylık taksit için uygun diyebiliriz.

  Bu fiyata alabileceğiniz çoğu elektrikli süpürge bu süpürgeden performans anlamında düşük kalacaktır. İhtiyaç durumunda kesinlikle kaçırmayın diyoruz.

  Ürün stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı 7 Şubat tarihi itibarıyla erken saatlerde gidip almanız, ulaşmanız açısından daha sağlıklı olacaktır. Çünkü stoklar tükendiğinde satıştan kaldırılacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.