arama

  A101 Fantom DC2000 Toz Torbalı Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (17 , Ortalama Puan: 3,82
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 15 Kasım 2018 aktüel kataloğunda elektronik ürünler arasında yer alan Fantom markalı DC2000 modelindeki toz torbalı elektrikli süpürge, tarafımıza incelenmesi için yönlendirdiğiniz dikkat çeken ürünlerden birisiydi. Bizde gelen talepler doğrultusunda bu uygun fiyatlı ve kalite görünümlü toz torbalı süpürgeyi inceleyelim.

  Fantom tarafından üretilen elektrikli süpürgeler genel olarak sevilen, tavsiye edilen ürünlerdir. Fiyatların uygun olması ve sunulan özelliklere göre kalitenin yüksek seviyede tutulması Fantom ürünlerini ilgi çekici kılıyor. İşte Fantom DC2000…

  Güç

  Fantom DC2000 modelinde aklınız model numarasına kaymasın. Motor gücü ne yazık ki 2000 Watt değil. Ürün üzerinde 850 W’lık bir güç bulunuyor. Bu güç yetersiz mi? Bir ev için kesinlikle yeterli. Fakat büyük işletmeler ve yine büyük ofisler için pek yeterli olacağını sanmıyoruz. Ev için alıyorsanız bir an bile güç açısından düşünmeyin derim.

  Kablo Uzunluğu

  Bir elektrikli süpürgede en önemli konulardan biri kablo uzunluğudur. Performansın ardından gelecek kablo uzunluğu meselesi, kısa kaldığı takdirde ev temizliğinde sorun yaşatmasından kaynaklanmaktadır. Fantom DC2000 ürünün de kablo gibi bir derdiniz yok. Çünkü ürün tam 5 metre kablo uzunluğuna sahip bir şekilde imal edilmiş durumda.

  Toz Kapasitesi

  Fantom DC2000 modelinde 4.5 litrelik toz kapasitesi bulunuyor. Buda yaklaşık olarak 1 aydır temizlenmeyen 4 odalı bir evin 2 kez temizlenmesine eşit demek. Sürekli toz torbası değiştirmek veya boşaltmak durumunda kalmıyorsunuz. Bu ürün sayesinde tozlar artık rahatlıkla depolanabiliyor.

  Ek Özellikler

  Fantom DC2000 modelinde ek özellik olarak sunulan bir özellik bulunuyor. Oda toz torbası dolum göstergesinin olması. Çoğu elektrikli süpürgede olmayan toz torbasının dolup olup olmadığını gösteren gösterge bu üründe var. Bu sayede dolduğunu ve boşaltılması gerektiğini erkenden öğrenip, çekme problemleriyle karşılaşmak durumunda kalmazsınız.

  Garanti & Fiyat

  Ürün 2 yıl boyunca Fantom garantisiyle birlikte satılıyor. Firma kendine bu hususta çok güveniyor ve garantiye gönderilen ürünleri kesinlikle olumsuz yanıtlamadan direkt olarak tamire alıyor. Eğer tamir edilmesi mümkün olmayan bir sorun varsa, direkt olarak başka bir Fantom DC2000 model toz torbalı süpürge ile değişim yapıyorlar.

  Ürün 259.00 TL fiyatla tüm A101 mağazalarında 15 Kasım tarihi itibarıyla yerini alacak. Aynı zamanda taksitle 270 TL’ye alabiliyorsunuz. Bonus, World kartlara 6’şar, Maximum kartlara ise 5 taksit yaptırabilirsiniz.

  Ürün Görseli

  Fantom DC2000 Kullanıcı Yorumları

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • abdullah atıcı
   5 ay önce

   Kaç db?

   0
   yorum beğen
  • gülseren
   8 ay önce

   uzun zamandır kullanıyorum tavsiy eederim kesinlikle almalısınız

   2
   yorum beğen
  • Serkan
   8 ay önce

   öğrenci evi için yeterli olur mu gücü falan iyi midir pek anlamam ben süpürgelerden

   4
   yorum beğen
  • havse
   8 ay önce

   yorumlara bakılırsa iyi gibi duruyor gelsinde alıp bakalım

   3
   yorum beğen