arama

  A101 Felix Yağ Ölçerli Dijital Baskül İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğu ürünlerinden birisi de Felix markalı yağ ölçerli dijital baskül oluyor. Vücudunuzun yağ oranını ve kilonuzu ayrıntılı bir şekilde görebilecek olduğunuz söz konusu dijital baskül bu konuda kesinlikle doğru bilgi vermektedir. Yapılan testlerde de doğru bilgi verdiğini kanıtlamıştır.

  Maksimum Ağırlık

  Ürünün 150 Kilograma kadar maksimum ölçümü bulunmaktadır. 150’den sonrası direkt olarak cihazda sorunlar meydana getirecektir. Bu sebepten dolayı kesin suretle 150 KG’dan fazlasına baskülü kullandırmamalısınız. Çünkü direkt olarak ürün kullanılmaz hale gelecek ve belirlenen ağırlık seviyesi aşıldığından dolayı yapılamayacaktır.

  Hassasiyet

  Ürün 100 gram hassasiyetle birlikte gelmektedir. 100 gram hassasiyetindeki basküller genel olarak bu fiyat bandında satılmaktadır. Fakat bu ürünün aynı zamanda yağ ve su ölçme özelliği olması sebebiyle çok büyük oranda ön plana çıkmaktadır. 100 gram hassasiyeti bulunan ürün daha düşük hassaslıkta çalıştırılamaz.

  Aşırı Yük Uyarısı

  Ürüne aşırı yük bindiği takdirde uyarı ikaz lambası yanmaktadır. Bu lambayı yanarken görüyorsanız direkt olarak baskülden inmelisiniz. Çünkü belirli bir süre sonra basküle zarar vermeye başlayacaktır. Kalibrasyon bozulacak ve doğru oranlarda kilo ve yağ ölçümü yapamayacaktır.

  Düşük Pil Uyarısı

  Ürünün pili tükenmeye başladığında direkt aşırı yükte olduğu gibi uyarı ikaz lambası devreye girmektedir ve pilin düşük olduğuna dair gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

  Üründe bu özelliklerin yanı sıra vücutta yağ ve su oranlarını net bir şekilde hesaplama, 10 farklı hafıza kaydı gerçekleştirebilme, otomatik olarak kendini sıfırlama ve kapatma, 4 farklı hassas algılayıcı, LCD ekran ve rahat bir şekilde okunabilir yazılar özellikleri de bulunuyor.

  Fiyat

  A101 Aktüel kataloğunda ve yine Online A101 sitesinde ürünü 44.95 TL karşılığında satın alabilirsiniz.

  Modern ve bir o kadar da fonksiyonel olan söz konusu Felix Yağ ölçerli dijital baskül özellikleri bu şekilde. Uygun fiyat – yüksek kalite kapsamında satışı gerçekleştirilen söz konusu ürünün özellikleriyle farklı bir yağ ölçerli ürün özellikleri kıyaslandığında aynı özelliklere sahip farklı markaların en az 100 TL fiyatla satıldığını söyleyebiliriz. A101 bu konuda müşterilerinin en iyi hizmeti, en düşük fiyata alması için bu kadar düşük fiyata ürün satışı gerçekleştiriyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.