arama

  A101 HI LEVEL 39″ Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 4,33
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  3 Ocak A101 Aktüel kataloğunun ilk sayfasında kendini gösteren televizyon HI LEVEL markalı 39 inç ekran boyutu bulunan bir ürün. Ürünün santimetre cinsinden ekran boyutu 99 cm’e denk geliyor. Ürün fiyat olarak uygun fiyatıyla birlikte düşük bütçeli bireyler tarafından tercih edilecek şekilde belirlenmiş durumda. Kalite olarak da fiyatına göre iyi bir performans sergiliyor diyebiliriz. Yani bu fiyata alınabilecek ürünler arasında.

  Ekran

  Ürün ekranı 39 inç boyuta sahip. Buda santimetre cinsinden 99 cm’e eşit oluyor. Full HD ekran çözünürlüğü bulunan söz konusu televizyonun çözünürlüğü ise 1920 x 1080 piksel olarak kendini gösteriyor. Bu ekran boyutuna karşılık böyle bir çözünürlük oranının görüntü kalitesi açısından muhteşem olacağını söyleyebiliriz. NMR 200 Yazılımlı yenileme hızı bulunan üründe ekran düz bir şekilde tasarlanmış olup herhangi bir şekilde kavis gibi ek şeyler bulunmamaktadır.

  Ses

  Üründe ses kalitesi gayet tatmin edici ve kulaklara kaliteli müzik iletici bir şekilde belirlenmiştir. 12 W ses çıkış gücü bulunmakta olup 2.0 Hoparlör sistemi kullanılmaktadır. Ses ve video çözücü olarak ise Dolby Digital ve yine Dolby Digital Plus kullanılması uygun görülmüştür. Ne yazık ki Subwoofer bulunmamaktadır. Bu fiyattaki ürünlerinde zaten hiçbirinde subwoofer yer almıyor.

  Bağlantılar

  Üründe Wi – Fi bağlantısı ne yazıkki bulunmuyor. Bunun yanı sıra kablolu bir şekilde de İnternet bağlantısı gerçekleştiremiyoruz. Yani İnternet ile bağlantımız bulunmuyor. USB 2.0 girişi 1 adet, HDMI 1.3./1.4/2.0 Girişleri 2 tane bulunurken VGA ile PC girişi 1 tan, Ses kulaklık çıkışı 1 adet, Uydu anteni girişi 1 adet, Analog kablolu anten girişi 1 adet olarak belirlenmiştir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca HI – LEVEL yani VESTEL garantisi altında satılmaktadır. VESTEL’in garanti konusunda verdiği önemin ne kadar yüksek olduğunu daha önceden herhangi bir VESTEL ürünü dolayısıyla garantiye başvuranlar bilir. Mağdur olma ihtimaliniz çok düşüktür. Eğer sorun kullanıcıdan kaynaklanmıyorsa 0 ürünle değişime kadar garanti kapsamında gidilebilmektedir.

  Fiyat

  Bu kadar özelliğe karşılık A101’de muhteşem bir fiyat belirlenmiştir. Ürün yalnızca 1.199 TL karşılığında müşterilere ulaştırılmakta olup aynı zamanda kredi kartına 3 taksitle de alınabilmektedir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.