arama

  A101 Katlanabilir 3 Katlı Yaylı Yatak İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan katlanabilir 3 katlı yaylı yatak, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte müşterilerin dikkatini çekiyor. Çok fonksiyonel olan bu ürün Sleeptown imzasıyla birlikte üretilmiş durumda. 3 farklı şekilde kullanılabiliyor. Özellikle stüdyo daireler için kullanılmasını önerdiğimiz 3 katlı yaylı yatak ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaştık.

  Fonksiyonlar

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan 3 katlı yaylı yatak 3 farklı özellikle birlikte geliyor. İstediğiniz zaman oturacağınız alan, istediğiniz aman uyuyacağınız alan, istediğiniz zamanda tamamen katlayarak boş alan oluşturabileceğiniz 3 katlı yatakla birlikte artık evleriniz daha geniş.

  Tamamen Katlanabilme Özelliği

  Ürün tamamen katlanabiliyor. Bu sayede kullanmadığınız zamanlarda çok büyük alan kaplamıyor ve depolama noktasında size sorun yaşatmıyor. Tamamen katlandığında 90×66 cm ölçülerine geldiği için evinizin istediğiniz bölümünde muhafaza etme şansınız bulunuyor.

  Yatak Olma Özelliği

  Ürün tamamen katlanabilmesinin yanı sıra yatak da olabiliyor. Yani tamamen açılada biliyor. Yatak olduğu zaman ise 90×190 cm ölçüye sahip bir şekil alıyor. Geceleri uyuyacağınız zaman sadece saniyeler içerisinde yatağınızı tamamıyla açarak uyuma şansınız bulunuyor.

  Koltuk Olma Özelliğİ

  Ürün bu 2 özelliğin yanı sıra koltuk olarak da kullanılabiliyor. Herhangi bir koltuk örtüsü alarak akşamları yatak, sabahları ise koltuk olarak kullanabilirsiniz. Koltuk olarak kullanıldığında da yine 90x 66 cm ölçüye sahip oluyor. Artı olarak birde 45-50 cm uzunluğunda sırt bölümü oluşuyor. 3 farklı özellikte bu şekilde kullanabiliyorsunuz.

  Bonel Çelik Yay Sistemi

  Üründe 1.sınıf kalitede olan Bonel Çelik Yay Sistemi yer alıyor. Bu sayede yaylar çok dayanıklı bir şekilde kendini gösteriyor. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz söz konusu yatağın yayları herhangi bir şekilde kalibrasyon yönünden kolayca bozulmayacak ve kumaştan dışarı çıkmayacaktır.

  Darbe Emici Keçe Katmanı

  Yatakta aynı zamanda darbe emici keçe katmanda kullanılmış durumda. Bu sayede çok daha konforlu bir şekilde uyku yaşayabiliyorsunuz. Yine otururken de rahatlığın keyfine varacaksınız.

  Fiyat

  Sleeptown imzası taşıyan ve 31 Ocak tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkacak olan katlanabilir 3 katlı yaylı yatak 175.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Aynı zamanda Bonus ve World kartlar için 8 taksit, Maximum kartlar için 5 taksit imkanı sunuluyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.