arama

  A101 Kiwi Elektrikli Cezve İncelemesi

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 aktüel kataloğunda yer alan Kiwi markalı elektrikli cezve en çok dikkat çeken ürünlerden biri olarak öne çıkıyor. Yerli üretim damgası bulunan söz konusu ürün uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özellikleriyle birlikte dikkat çekiyor.

  Hızlı Kaynatma

  Hızlı bir şekilde Türk kahvesi mi yapmak istiyorsunuz? Bu ürün tam size göre. Kiwi markalı KCM 7510 elektrikli cezve 1000W güçle birlikte geliyor. Bu sayede Türk kahvenizi çok hızlı bir şekilde kaynatıp anında tüketime hazır hale getirebiliyorsunuz. Tüm süreç en fazla 2 dakikanızı alacaktır.

  Kapasite

  Ürünün 330 ml kapasitesi bulunmaktadır. Bu yaklaşık olarak 4-5 fincan Türk kahvesine eşittir. Yani misafirlerinize v.s. de bu ürünle birlikte hızlı bir şekilde kahve yapma imkanınız bulunmaktadır. 4-5 fincanlık kapasitesiyle birlikte sürekli boşalt – doldur yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

  Paslanmaz Çelik

  Paslanmaz çelik gizli rezistansı bulunan söz konusu ürün, herhangi bir şekilde rezistans yönünden paslanma, yıpranma gibi durumlarla karşı karşıya kalmamaktadır. Bu sayede de uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

  Emniyet Sistemi

  Bundan 3-4 yıl önce kamuoyunda elektrikli kahve makinelerinin patladığına veya yandığına yönelik çok fazla haber yer alıyordu. Bunun temel sebebi emniyet sistemlerinin bulunmaması. Yani susuz çalışma özelliğinin kapatılmaması. ürün susuz kaldığı takdirde sıcaklık hat safhaya ulaşıyor ve belli bir yerden sonra ya patlıyor ya da yanıyor. Bu üründe böyle bir şey söz konusu değil. Çünkü emniyet sistemi sayesinde herhangi bir şekilde susuz kalırsa direkt olarak kendini kapatmaktadır.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti altında olan söz konusu elektrikli cezve, herhangi bir şekilde firma tarafından kaynaklanan sorunlarda garanti kapsamında bakım, onarım, değişim yapmaktadır. Kiwi garantisiyle ilgili bir şikayet yoktur. Garanti servisi ürünle ilgilenme noktasında bir sıkıntı yaratmamaktadır.

  Fiyat

  29 Kasım tarihi itibarıyla tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak söz konusu ürün 29.95 TL karşılığında satılmaktadır. Mor, sarı, pembe ve kırmızı renk seçenekleriyle gelen bu ürün muhteşem seviyede performans göstermekle birlikte aldığınıza pişman etmeyecek bir ürün olmasıyla da öne çıkmaktadır. 8000 marketi geçen A101’lerin tamamında bu ürünü 29 Kasım’dan itibaren bulabilirsiniz. Dilerseniz internet üzerinden de A101’in resmi alışveriş sitesinen ürünü alabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.