arama

  A101 Kiwi KTM 2907 Çay Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 aktüel kataloğunda sık sık gördüğümüz Kiwi markalı KTM 2907 modelindeki çay seti, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte tam bir fiyat performans ürünü olarak dikkat çekiyor. Yerli üretim ibaresiyle satılan ürün 6 Aralık tarihi itibarıyla tüm A101 mağazalarında satışa çıkarılacak. Ev ve ofis kullanımı için uygun olan ay seti, herhangi bir şekilde elektronik arıza vermiyor. Şahsi olarak benim de yaklaşık 3-4 aydır kullandığım bu üründen herhangi bir şikayetim olmadı.

  Kapasite

  Üründe 1.8 litre kapasite bulunuyor. Bunun 1 litresi su bölümü 8 litresi ise demlik bölümüne ayrılıyor. Kapasite konusunda sizi memnun edecek bu ürünü biz ofiste kullanıyoruz ve 2 kişi çalışıyoruz. Sabahtan akşama kadar suyu dökmeden çay içebiliyoruz. Yani hiçbir sorun yaratmıyor.

  Otomatik Kapanma

  Üründe su kaynadığı takdirde otomatik kapanma özelliği var. Sürekli olarak suyu sıcak tutuyor fakat kaynatmıyor. Bu özelliğiyle de suyu her defasında ısıtma gibi bir durum ortadan kalkıyor. Aynı zamanda suyu sürekli kaynatmadığı için suda hemen tükenmiyor.

  Plastik Su Isıtıcısı

  Ürünün su ısıtıcı bölümü plastik. Fakat sıcaklıktan dolayı herhangi bir şekilde eğilme, bükülme gibi durumlar meydana gelmiyor. Yani kaliteli bir plastik maddeden yapılmış diyebiliriz. Herhangi bir şekilde mağdur etmeyecektir.

  Cam Demlik

  Demlik bölümü camdan yapıldığından dolayı çayın tadını çok iyi bir şekilde alabiliyorsunuz. Metal kokusu v.s. kesinlikle üründe meydana gelmemektedir. Cam demlik olarak düşünülmesi gerçekten çok iyio lmuştur.

  Tam Paslanmaz Çelik Filtre

  Ürün filtresi paslanmaz çelikten üretilmiş. Sadece paslanmamakla kalmıyor bunun yanı sıra kesinlikle yıpranma, soyulma, solma gibi durumlarda ürün filtresinde asla meydana gelmiyor.

  Güç

  Ürün 2200 W gücüyle birlikte yaklaşık 2-3 dakika içerisinde tam dolu suyu rahatlıkla kaynatmaktadır. Yani çay demleme süreniz toplamda 10 dakikayı geçmemektedir. Bu sebepten de tercih meselesi olabilir. Elektrik tüketimi ise çok yüksek değildir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Kiwi garantisi altında geliyor. Türkiye’de üretimi gerçekleştirilen bu ürün üretim kaynaklı herhangi bir sorunda garanti kapsamında onarılıyor eğer durum onarılmayacak gibiyse direkt olarak değişim yapılıyor.

  Fiyat

  6 Aralık tarihi itibarıyla A101 marketlerde görebileceğimiz söz konusu A101 aktüel ürünü 74.95 TL karşılığında satılıyor. Stoklarla sınırlı gelen bu ürünü almak için acele edin çünkü stokları saatler içerisinde 0’a inebiliyor. Sabah erken saatlerde A101’in açılmasıyla ürünü almanızda fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.