arama

  A101 Kiwi Su Isıtıcısı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Kiwi markalı su ısıtıcısı piyasada yer alan diğer su ısıtıcılara kıyasla daha uygun fiyatlı olduğu için dikkat çekiyor. Hem A101 Aktüel kataloğunda hem de Online A101 sitesinde satışta olan söz konusu Kiwi markalı su ısıtıcısı Kk 3304 modeliyle birlikte geliyor.

  Kapasite

  Ürünün 1.7 litre su kapasitesi bulunuyor. Geniş su kapasitesi bulunan söz konusu su ısıtıcı genel olarak bu kapasiteye sahip rakipleri ile kıyaslandığında uygun fiyatlı olmasıyla dikkat çekmekte. Yani 1.7 – 1.8 litre kapasitedeki su ısıtıcıların hemen hemen tamamı 50 TL civarında satılırken bu ürünün böylesine uygun fiyatlı olması ürünü öne çıkarıyor.

  Güç

  Ürünün 2000 Watt gücü bulunuyor. Buda performans anlamında sizi fazla bekletmeden direkt olarak suyu kaynatmak için yetiyor. Ortalama 2 ila 5 dakika arasında koyduğunuz suyun sıcaklık derecesine göre kaynatma süresi bulunmaktadır.

  Isınma Koruması

  Üründe ısınma korunması bulunuyor. Belirlenen derecenin üzerindeki ısınmalarda direkt olarak ürün kendini kapatıyor. Buda ürünü daha uzun vadede kullanmanıza, yanma, patlama gibi durumlarla karşılaşmasına engel oluyor. Emniyet sistemi noktasında da yine rakiplerinden fiyatıyla ayrılıyor.

  Yıkanabilir Filtre

  Ürün filtresi kireçlenme gibi durumlar sebebiyle yıkanabilir bir şekilde imal edilmiş olup, her su kaynatmadan sonra yıkamanız tavsiye ediliyor. Bu durumda ürünü çok daha temiz ve sağlıklı aynı zamanda da uzun vadeli kullanırsınız.

  Kablo Saklama

  Üründe yer alan kablo saklama özelliği beraberinde depolarken kablonun oluşturduğu fazlalık ortadan kaldırılıyor. Ürünü kullanmadığınız zamanlarda kablo haznesine kabloyu sokarak kalabalık oluşturmasını engelliyorsunuz.

  Fiyat

  Yazının başından beri fiyat fiyat diyoruz. Ürün fiyatı 29.95 TL olarak belirlenmiş durumda. Rakipleri 50 TL civarındayken bu ürünün neredeyse yarı fiyatına olması bütçenizi sarsmadan tasarruflu alışveriş yapmanıza imkan tanıyor.

  Bahsi geçen söz konusu Kiwi markalı su ısıtıcısının özellikleri bu şekilde. Fiyat ve özellik bakımından uygun olan Kiwi su ısıtıcısı A101 aktüel kataloğundaki uygun fiyatıyla birlikte dikkatleri üzerine çekiyor. Eğer Online A101 sitesinden alacaksanız 101 TL ve üzeri alışveriş yapmadıysanız ayrı olarak bir de kargo parası ödemek durumunda kalıyorsunuz. Mağazadan yapılacak alışverişlerde bu geçerli değil, belirtilen fiyat geçerlidir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.