arama

  A101 Mama Sandalyesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 , Ortalama Puan: 3,75
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Şubat 2019 tarihli A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan ürünler arasında yer alan masa sandalyesi çocuklu aileler için çok fonksiyonel bir ürün oluyor. Bunun sayesinde çocuğunuzun üstünü başını kirletmeden yemek yemesini sağlayabilirsiniz. Yemek yerken eğlenmesi için de sandalyenin ön bölümünde çeşitli oyuncaklar yer alıyor. Ayrıca emniyet kemeriyle birlikte çocuğunuzun sandalyeden kalkması, düşmesi gibi problemler ortadan kalkıyor.

  +6 Ay / 25 kg

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunda boy gösteren bu mama sandalyesini 6 aydan büyük çocuklar için öneriyoruz. Fakat 25 kilogramlık sınırı bulunuyor. Bu sebepten dolayı 6 aydan büyük fakat 25 kg’dan düşük olan her çocuk bu mama sandalyesinde rahatlıkla yemek yiyebiliriz.

  Boyutlar

  Ürün boyutları ne çok büyük ne de çok küçük. Tam olması gereken miktarda. 90x60x54 cm boyutları bulunuyor. Bu sayede hem evde fazla alan kaplamıyor hem de kolay bir şekilde taşınabiliyor.

  Özellikler

  Üründe 3 farklı özellik bulunuyor. Bu 3 özellikte kullanım kolaylığı açısından ebeveynlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Ürün ilk olarak çıkarılabilir geniş tepsiye sahip. Bu sayede tepsi temizliği yaparken uzun süre uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda çocuğunuzun rahatlaması için de tepsiyi çıkarabilirsiniz.

  Üç noktadan bağlanabilen emniyet kemer sistemine sahip bu mama sandalyesinde özellikle 1 yaşından küçük çocuklar güvenli bir şekilde yemek yiyebilirler. Aşağı sarkma, zıplama gibi durumlar emniyet kemeri sayesinde asla gerçekleşmeyecektir.

  Demonte olarak saklanma özelliği de sunulan A101 mama sandalyesi bu sayede işiniz bittiğinde depolama noktasında büyük alan kaplamıyor ve evin istediğiniz bölümüne yerleşebiliyor. Kolay bir şekilde kurulabildiği için de sürekli olarak takıp çıkarabiliyorsunuz.

  Fiyat

  21 Şubat A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu ürün için 44.95 TL fiyat belirlemesi yapılmıştır.

  Uygun fiyata satılan yüksek kaliteli söz konusu mama sandalyesi özellikleri bu şekilde belirlenmiş durumda. Eğer sizde A101’de satılan söz konusu mama sandalyesini satın almak istiyorsanız 21 Şubat itibarıyla tüm A101 marketlerden ulaşabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • mehmet emin polat
   5 ay önce

   bende alamadım sipariş verdim bölgede kalmamış.koca ilçeye birtane gelirmi. napalım yani bir mama sandalyesi için olay mı çıkaralım

   1
   yorum beğen
  • Ebru
   5 ay önce

   Magazalara gelmeden urun bitiyor bu nasil oluyor bu etik mi arastirilmasini istiyorum

   1
   yorum beğen