arama

  A101 Marie Claire Bayan Kol Saati İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda dikkat çeken hasır kordonlu Marie Claire markalı bayan kol saati çok sade ve modern bir şekilde katalogda en çok albenisi olan ürün diyebiliriz. Akrep ve yelkovan tasarımları da gayet ince işçilikle birlikte yapılan ürünün aynı zamanda tarih bölümü de bulunmaktadır.

  Mineral Cam

  Ürünün cam bölümü mineral camdan yapılmıştır. Aynı zamanda paslanmaz hasır kordonu bulunmaktadır. Mineral cam sayesinde normal cama kıyasla çok daha dayanıklı olan kadın kol saati bu sayede düşme, çarpma gibi durumlarda herhangi bir şekilde kırılma, çatlama gibi durumlarla karşılaşmamaktadır. Tabi çok şiddetli çarpma ve düşmeler bu kapsamda değildir.

  Paslanmaz Hasır Kordon

  Ürünün kordonu özenle tasarlanmış bir şekilde üretilmiş olup, tamamen paslanmaz hazır kullanılmıştır. Paslanma, renk atma, yıpranma gibi durumlar bu saatte meydana gelmemektedir. Müşteri yorumlarına bakıldığında da paslanma veya renk solması gibi durumların oluşmadığı söyleniyor.

  50 m Su Basıncına Dayanıklı

  Ürün 50 m su basıncına dayanıklıdır. 50 m su basıncı aldığı durumlarda bozulmamakta ya da ayar tutmama gibi sorunlar meydana gelmemektedir. Fakat 50 m’den 1 m yüksek su basıncı alırsa direkt olarak kullanılmaz hale gelebilir.

  Saniye ve Takvimli Japon Mekanizma

  Üründe hem saniye hem de takvim özelliği bulunuyor. Japon mekanizmalı söz konusu saat bu hususta da yine fonksiyonelliğini öne çıkarıyor. Fiyatına göre sunduğu özelliklerle ön plana çıkan Marie Claire bayan kol saatinin saniye ve takvimli japon mekanizması sayesinde telefona bakmadan zaman kavramıyla ilgili her şeyi kolunuzda görebileceksiniz.

  30 mm Çapında Paslanmaz Çelik Gövde

  30 mm çapı bulunan paslanmaz çelikten üretilen gövdesiyle birlikte ön plana çıkan söz konusu Marie Claire bayan kol saatinin yine kordonuyla aynı özelliklere sahip olan gövdesi herhangi bir şekilde paslanma, renk atma gibi durumlarla karşılaşmayacaktır.

  Söz konusu Marie Claire markalı saatin özellikleri bu şekilde belirlenmiş durumda. Fiyatına göre hem markası, hem tasarımı hem de özellikleri gayet normal olan ürün, sade ve modern tasarım seven bayanlar için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir saat diyebiliriz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.