arama

  A101 Oral – B Şarjlı Diş Fırçası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda yer alan Oral – B markalı akıllı diş fırçası sunduğu özellikler, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte büyük oranda dikkat çekmektedir. Diş sağlığı için akıllı diş fırçaları normal diş fırçalarına kıyasla çok daha iyidir. Çünkü dişinize uyguladığınız basınçtan tutun fırçalama alışkanlıklarına kadar kontrol edebilmektedir.

  Yuvarlak Başlık

  Yuvarlak başlığı bulunan söz konusu diş fırçası bu sayede çok daha iyi temizlik sağlamaktadır. Standart diş fırçaları ile kıyaslandığı vakit daha temiz dişler ve daha sağlıklı diş eti için direkt olarak dişi teker teker sarmaktadır. Hem diş etlerine zarar vermez, hem de dişin her bölümünü temizler.

  İlk Günden Beyaz!

  Oral B akıllı diş fırçasıyla birlikte günlük kullanımda ilk günden çok daha temiz dişlere sahip olabilirsiniz. Yüzeydeki lekeleri gidermek için gerekli yere dağıtmakta olan parlatma kabıyla birlikte kullanıma başladığınız günden itibaren yavaş yavaş beyazlamaya başlar.

  Diş Eti Korunur

  Basınç kontrol sistemi bulunan söz konusu akıllı diş fırçasında fırçalama hızında azaltma meydana getirir ve çok sert fırçalamalarda direkt olarak cihazdan uyarı lambası yanar. Sertliği düşürün diyerek.

  Kişiselleştirilmiş Temizlik

  Oral – B akıllı diş fırçası 5 farklı temizleme moduyla birlikte dış fırçalama ihtiyaçlarınızı belirler, farklı renklerdeki SmartRing özelliğiyle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde fırçalamanızı sağlar.

  Tek Şarjla 2 Hafta

  Oral – B Pro 6000 diş fırçasını 1 kez şarj ederek 2 haftaya kadar diş fırçalayabilirsiniz. Şarj süresi çok uzun süre giden ürün de Lityum İyon pil bulunmaktadır. Bundan dolayı tatil, kamp gibi aktivitelerinize bu diş fırçasını rahatlıkla götürebilirsiniz.

  Fiyat

  Ürün A101 marketlerde 349.00 TL fiyat karşılığında satılmaktadır.  Almanya’da üretilen bu ürün hem A101 Aktüel kapsamında belirtilen tarihten itibaren marketlerden hem de e-ticaret sitesinden alınabilir.

  Oral – B Pro 6000 modelindeki diş fırçası özellikleri bu şekildedir. Uygun fiyat – yüksek kalite eşiğinde gelen söz konusu diş fırçası dış piyasada satış yapan diğer satıcılara kıyasla çok daha uygun fiyata A101 aktüelinde yer almaktadır. Ürün sınırlı sayıda A101 mağazalarına gelmektedir. Stoklarla sınırlı bir şekilde satılan söz konusu diş fırçası A101’in online mağazasından da ücretsiz kargo seçeneği kullanarak satın alınabiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.