arama

  A101 Philips Kafa Bantlı Kulaklık İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunun elektronik ürünler kategorisinde dikkat çekmekte olan ürünler arasında yer alan siyah renkte tasarlanmış Philips kafa bantlı kulaklık hem bilgisayar, hem de yürüyüş için uygun bir kulaklık olarak tasarlanmış. Kulakta herhangi bir şekilde ağrı yapmayan kulaklık uygun fiyatıyla birlikte A101 Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden oluyor.

  Kablolu Kullanım

  Ürünün bluetooth özelliği bulunmuyor. Bu hususta kablolu kullanım imkanı doğuyor. 3.5 mm jack girişiyle birlikte bağlantı sağlayabildiğimiz kulaklık bu özelliğiyle birlikte Bluetooth özelliğini açıp fazla şarj tüketiminin önüne geçerken, yine bağlantı açısından da sinyallerin olmaması sebebiyle daha az insan sağlığına zarar vermektedir.

  Gürültü Önleme

  Üründe ne yazık ki gürültü önleme özelliği bulunmuyor. En çok gelen sorulardan biri olan gürültü engelleme bu fiyat bandında satılmakta olan hiçbir kulaklıkta bulunmuyor. O yüzden fiyatına göre bu özelliğin olmaması bir eksi olarak sayılmamalıdır.

  Kablo Uzunluğu

  Ürünün kablo uzunluğu 1.2 metre. Buda yine bilgisayar başında etkin bir şekilde kullanım sunarken, yürüyüş, koşu zamanlarında da insanları zorlamamaktadır. Yani yeterli bir kablo uzunluğu bulunmaktadır.

  Mikrofon

  Kulaklıkta mikrofon bulunmuyor. Genellikle yürüyüş amaçlı kullanılması sebebiyle mikrofon yok. Görüşme v.s. yapamadığınız gibi bilgisayar üzerinden de herhangi bir şekilde sesle ilgili özellikleri kulaklıkla birlikte kullanamıyorsunuz. (Mikrofon gerektiren)

  Renk

  Siyah renkte mat bir tasarımı bulunan bu ürün görünüm açısından gayet şık ve modern bir görünümle birlikte geliyor. Yani kafanızda çok elit bir şekilde duracağını söyleyebiliriz.

  Fiyat

  Ürünün kalitesinden, özelliklerinden ve bu özelliklere göre çok uygun fiyatla satıldığından bahsettik. Peki ürün fiyatı ne kadar? Ürün fiyatı A101 aktüel kapsamında ve yine Online A101 e ticaret mağazasında 59.95 TL olarak belirlenmiş durumda. Bu fiyata alabileceğiniz bu tarz kulaklıklarda en iyisi bu ürün diyebiliriz. Stoklarla sınırlı olduğu için acele etmelisiniz.

  Söz konusu özellikleriyle birlikte fiyatı kıyaslandığında ciddi anlamda uygun fiyatla satıldığını görmekte olduğumuz Philips kafa bantlı kulaklık Shl5000 modeliyle birlikte 59.95 TL’lik fiyatıyla ilgi çekmekte. Stoklarla sınırlı bir şekilde A101 aktüel ürünler dahilinde satılan söz konusu kulaklık için acele etmenizde fayda var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.