arama

  A101 Piranha 7715 Oto Teyp İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda öne çıkan uygun fiyatlı bu oto teyp kırmızı led ışık ayrıntıları ve dikkat çeken LCD ekranıyla birlikte kataloğun öne çıkan ürünlerinden oluyor. Sunduğu ses kalitesi, araçlarda görünüm olarak duruşu mükemmel olan bu ürünü kullanan müşteriler genelde olumlu yorum yapıyorlar. Ses sistemini v.s. çok raht bir şekilde kaldırabilen Piranha markalı 7715 modelli bu oto teyp, bir teypde olması gereken her özelliği taşıyor.

  FM Radyo

  18 Kanallı FM Radyo özelliği bulunan Piranha 7715, radyo kanal ataması yapabileceğiniz hızlı erişim tuşları da bulunmaktadır. Muhteşem bir ses kalitesi sunan bu üründe 18 farklı radyo kanalını rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Çekme ve yakalama konusunda herhangi bir şekilde sorun yaratmayacaktır.

  USB – SD KART – AUX Bağlantısı

  Üründe eğer radyo dinlemek istemiyorsanız isterseniz USB, isterseniz SD Kart, isterseniz de AUX ile bağlantı gerçekleştirebiliyorsunuz. Farklı bağlantı türleriyle erişim sağlayabildiğiniz bu söz konusu teybin fiyatında satılan diğer teyplerde bu kadar fazla bağlantı türü yok. Öyle ki çoğunda USB bağlantısı dahi bulunmamaktadır.

  5 Ekolizer

  5 farklı ekolizer ayarı bulunan ürünün tüm ekolizer ayarlarını dilerseniz manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz. Bas, tiz ve mid özelliklerini teker teker çekip istediğiniz ses kalitesine ulaştığınızda bunu kaydedebiliyorsunuz. Teyp kapanıp açıldığında ayarlarınız sıfırlanmıyor.

  Garanti

  Ürün A101 marketlerde 2 yıl garantili olarak satışa çıkarılıyor. Her üründe olduğu gibi kullanıcı hatasından kaynaklanmayan sorunlarda Piranha gerekli işlemleri yapıyor. Fakat sorun kullanıcı kaynaklıysa yapılabilecek herhangi bir şey yok. Bu kez serviste gerekli ücreti vererek ürünü yaptırabiliyorsunuz.

  Fiyat

  Sıkı durun. Duyduğunuz fiyat karşısında şok olabilirsiniz. Bu fiyattan sonra İnternet üzerinden araştırdığımızda en uygun fiyat 100 TL. 8000’den fazla A101 mağazasında satışa çıkacak olan söz konusu teyp tüm A101 marketlerde yalnızca 59.95 TL karşılığında satılıyor.

  Bu kadar uygun fiyata bu kalitede farklı bir teyp bulmanızın imkanı yoktur. Eğer aracınız için uygun fiyatlı bir teyp arayışı içerisindeyseniz kaçırmamalısınız. Uygun fiyatı sunduğu çok yüksek kalitesi ve tasarımsal olarak muhteşem detaylarıyla araçlarınıza renk katacak olan bu teyp, stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmalısınız. Çünkü stoklar hemen tükenebilir.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.