arama

  A101 Piranha Aksiyon Kamerası İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kapsamında 8000 marketi geçen A101’de satışa çıkarılacak olan söz konusu Piranha markalı aksiyon kamerası uygun fiyat – yüksek kalite ışığında satılmaktadır. Fiyatına göre çok yüksek performans sunan ürünün iyi yönleri ve kötü yönleri bulunmaktadır. Fakat bu fiyata satılan aksiyon kameraları arasında en iyisi olarak öne çıkmaktadır. Bu sebepten dolayı ürünü kesinlikle tercih edebilirsiniz.

  Full HD

  Aksiyon kamerası ile çektiğiniz tüm videolar ve görüntüler direkt Full HD şekilde çekilmektedir. Uygun fiyata Full HD çekim kalitesinde yakalayan tek aksiyon kamerası budur. Bu fiyata satılan diğer aksiyon kameraları 480 P kayıt almaktadır. Bu sebepten kesinlikle tercih edilmelidir.

  Su Geçirmez Kılıf

  Su altında ya da çok tozlu ortamlarda çekim yapmak isteyenler için yine ürünle birlikte su geçirmez kılıfda gönderilmektedir. Bu kılıfı ürüne takarak çok rahat bir şekilde su içerisine ya da toz içerisine girebilirsiniz. Üründe hiçbir şekilde deforme olmayacaktır, çünkü bu kılıf sayesinde kesinlikle su, toz gibi yabancı şeyleri içerisine almayacaktır.

  2.0″ LCD Ekran

  Çektiğiniz görüntüleri görüntüleyebilmeniz ve gerekli bir takım ayarlamaları yapabilmeniz için 2 inç boyutunda LCD ekran bulunuyor. Yine her aksiyon kamerasında bulunan bu özellik ayrıntılı bir özellik olarak önümüze çıkmıyor.

  9 Farklı Aksesuar

  Ürünün yanında 9 farklı aksesuar geliyor. Bu aksesuarlar kamera montajı için kullanılıyor. Motosiklet, kafa, cam gibi birçok yere sabitlemeniz için aksesuarları kullanabiliyorsunuz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor. Oluşabilecek herhangi bir firma kaynaklı sorunda direkt olarak garanti servisi tarafından bakım & onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor. Hiçbir şekilde garanti noktasında sizi sıkıntıya sokacak bir etkeni bulunmuyor.

  Fiyat

  79.95 TL karşılığında satılan Piranha aksiyon kamerası, bu özelliklere sahip bu fiyattaki tek ürün olma özelliğiyle birlikte dikkat çekiyor.

  Piranha aksiyon kamerası ürününün ayrıntıları bu şekildedir. Görüntü kalitesi, ekran boyutu, bağlantılar, uygun fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çeken aksiyon kamerası A101’de stoklarla sınırlı bir şekilde yer almaktadır. Bu sebepten kaynaklı olarak almakta aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Uygun fiyat – yüksek kaliteden sık sık bahsediyoruz. Çünkü Türkiye’de bu ürünün fiyatında bu kalitede hiçbir aksiyon kamerası bulunmamaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.