arama

  A101 Piranha Bluetooth Hoparlör İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda yer alan Piranha tarafından üretilen Bluetooth hoparlör çok talep edilen ürünlerden biriydi. Bu hafta A101 tekrardan ürünü A101 aktüel kataloglarına ekleyerek müşterilere ulaştırmaya başladı. 29 Kasım’dan itibaren tüm A101 mağazalarından ulaşabileceğiniz söz konusu bluetooth hoparlör birçok özelliği ve çok uygun fiyatıyla birlikte geliyor. Buyrun ürüne göz gezdirelim…

  Bluetooth ile Müzik

  Ürünün adından da anlaşılacağı üzere Bluetooth ile müzik dinletebilme özelliği çok iyi. Bu sayede herhangi bir kablo kullanmadan direkt cihaza Bluetooth aracılığıyla bağlandığınızda açtığınız müzik saniyesinde oynatılmaktadır. Ek bir kablo v.s. hiçbir şeye ihtiyaç duymadan böyle bir şekilde müzik dinlemek spor anında veya dışardayken yardımcı olacaktır.

  Micro SD ile Müzik

  Sadece Bluetooth değil aynı zamanda üründe MicroSD ile müzik dinleme fonksiyonuda bulunmaktadır. MicroSD yuvasına takacak olduğunuz MicroSD kartla muhteşem müziklerini yüksek seviyede taşınabilir bir şekilde dinleybilirsiniz.

  AUX İle Müzik

  Bluetooth ve Micro SD ile bağlanamıyorsanız AUX ile de bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. AUX ile bağlantı gerçekleştirirken cihazdan çıkan AUX kablosunu kullanmaya özen gösterin. Yan sanayi AUX kabloları bu hususta cihaza zarar verebilmektedir. Bu yüzden kutudan çıkan AUX kablosunu kullanmanız en yararlısı olacaktır.

  Arama Yanıtlama

  Bluetooth hoparlörde aynı zamanda arama yanıtlama özelliği de bulunmaktadır. Gelen aramaları cevaplamak için atanan bir tuş bulunan Piranha Bluetooth hoparlörde eğer aramayı yanıtlamak istiyorsanız söz konusu tuşa bir kere bas çek yapmalı, reddetmek istiyorsanız uzun şekilde basılı tutmalısınız.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.