arama

  A101 Piranha Isıtmalı Oto Koltuk Minderi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (5 , Ortalama Puan: 4,20
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  13 Aralık A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Piranha markalı Isıtmalı Oto Koltuk minderi şu kış aylarında en büyük yardımcınız olacaktır. Öyle ki, direkt arabayı çalıştırdığınızda motor sıcaklığı belirli bir yüksekliğe ulaşmadığı için kalorifer soğuk üfleyecektir. Buda işe, okula, eve giderken üşümenize vesile olacaktır. Yine koltuklarda soğuğu çektiği için oturmak bir hayli sıkıntıdır. Fakat ısıtmalı oto koltuk minderiyle birlikte çok kısa süre içerisinde koltuğunuzu ısıtarak sıcak bir yolculuk geçirebilir, arabanızın motoru ısınıp kaloriferden içeriye sıcak hava üfleyene kadar herhangi bir soğuk hissetmezsiniz.

  Kademeli Isı Ayarı

  Üründe yer alan kademeli ısı ayarıyla birlikte ısının seviyesini artırabilir veya düşürebilirsiniz. Koltuk döşemelerinizin zarar görmemesi adına en yüksek seviyede ısıtma tavsiye etmiyoruz. Eğer hava çok soğuksa son seviyeye getirebilirsiniz fakat gereksiz sıcaklıklarda tavsiye etmiyoruz. İstediğiniz gibi ihtiyacınıza göre ısı seviyesini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

  12 V Çakmaklık Girişinden Kullanım

  Ürünü çakmaklık girişine bağlantı sağlayarak ısıtıyorsunuz. Herhangi bir şekilde ek bir priz, fiş gerekmiyor. Direkt olarak çakmaklık giriş bölümüne çakmaklığı takar gibi kabloyu takıyorsunuz ve kademeyi ayarladıktan sonra ısıtma işlemi başlıyor. Aracı çalıştırmadan çok fazla çakmaklıkta bekletmenizi önermiyoruz. Çünkü çektiği güç sebebiyle kısa süre içerisinde akünüzü boşaltabilir. Bu yüzden araç çalışır vaziyetteyken kullanmanız hem akü ömrü, hem de mağduriyet yaşamamanız için iyi olacaktır.

  Garanti

  Üründe ne yazık ki garanti bulunmuyor. Herhangi bir sorunda Piranha kesinlikle ilgilenmiyor. Bu fiyata zaten garantili ürün bulmanız çok kolay değil. Uygun fiyatlı yüksek kaliteli ürünün sıkıntı çıkaracağı düşünülmüyor ve kullanıcı yorumlarına bakıldığında da pek bir sıkıntısı olduğu söylenmiyor. Bu yüzden garantiye ihtiyaç yok diyebiliriz.

  Fiyat

  Ürün 49.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünün emsalleri 100 TL bandında ilerlerken söz konusu Piranha ısıtmalı koltuk minderinin 13 Aralık A101 Aktüel kataloğunda böylesine ucuz fiyatlı olması çok iyi bir durum diyebiliriz. İhtiyaç halinde kesinlikle ürün A101’den satın alınmalıdır. Farklı bir yerden almaya kalktığınızda yazının başında da bu paragrafta söylediğimiz gibi yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • NURETTİN YÜKSEL
   6 ay önce

   Piranha Isıtmalı Oto Koltuk Minderi HALEN MEVCUTTA VARMI ALMA İMKANIMIZ VARMI 2 adet

   3
   yorum beğen