arama

  A101 Piranha Kablosuz Masaüstü Şarj Cihazı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 , Ortalama Puan: 3,88
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Şubat A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan Piranha markalı kablosuz masaüstü şarj cihazı özellikle masa başında çalışanlar ve zamanının büyük bir bölümünü masa başında geçirenler için muhteşem bir ürün. Telefonunuzu sadece üzerine bakarak herhangi ek bir kablo v.s. ihtiyaç duymadan şarj yapabiliyorsunuz. Bu sayede kırılan, bükülen, soyulan veya işlevini kaybeden kablolardan, bozulan şarj girişlerinden kurtuluyorsunuz.

  Kablosuz Şarj

  Ürün tamamıyla kablo kullanılmadan şarj etmeniz için tasarlanmıştır. Bu sayede kablo derdiyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Masanın üzerine koyduğunuz şarj ünitesinin üzerine telefonunuzu yerleştirdiğiniz andan itibaren telefonunuzda şarj işlemi başlayacaktır. Bu sayede çok çabuk bozulan şarj girişlerinin bozulması da tarihe karışacak ve artık boş yere tamir masrafı etmek zorunda kalmayacaksınız.

  Ürün Alınır mı Alınmaz mı?

  Ürün fiyatına göre özelliğiyle birlikte oldukça iyi. Çünkü kablosuz şarj cihazları genel olarak 100 TL altında satılmıyor. Bu yüzden kesinlikle ihtiyaç varsa denenmeli diyebiliriz. Tabi Samsung, HTC, Xiaomi, Huawei gibi üst sınıf markaların ürünleriyle kıyaslandığında geri kalacaktır fakat bu fiyata alabileceğiniz ürünler arasında lider konumdadır.

  Ürün Kaliteli mi?

  Piranha markalı kablosuz masaüstü şarj cihazı oldukça kaliteli bir ürün. Daha önce de birkaç kez satışa çıkarılan bu ürünle ilgili yapılan yorumlara göz attığımızda oldukça memnuniyet dolu yorumlar farkettik. Eğer sizde kablo derdinden sıkıldıysanız bu ürünü güvenerek alabilirsiniz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Piranha garantisi altında satılıyor. Garanti konusunda müşterilerine sürekli destek veren Piranha, herhangi bir firma kaynaklı sorun meydana gelirse, yani kullanıcıdan kaynaklanan herhangi bir şey olmazsa herhangi bir ücret ödemeden cihazı onarıyor veya tamamıyla değiştiriyor.

  Fiyat

  28 Şubat A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bu ürün için 29.95 TL fiyat belirlemesi yapılmıştır.

   

  28 Şubat’tan itibaren tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu Piranha kablosuz masaüstü şarj cihazı bu özelliği destekleyen tüm cihazlarla uyumludur. Yani telefonunuzun kablosuz şarj özelliğini destekliyor olması gerekiyor. Düşük fiyatlı ve fiyatına göre gayet ideal kalite sunan kablosuz masaüstü şarj cihazı stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Gokhan celik
   5 ay önce

   J7poro var samsun acaba uyumlumu nerden bilecem

   0
   yorum beğen
  • İlker Sander
   5 ay önce

   Kaç paralık telefon u 30 liralık şarj aleti ile bataryasını öldürmeye değer mi araştırdım satan bi yer bile yok sadece A101 satıyor

   0
   yorum beğen
  • ozge06200
   5 ay önce

   Ürün kullanımı nasıl

   5
   yorum beğen