arama

  A101 Piranha Sanal Gerçeklik Gözlüğü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (6 , Ortalama Puan: 2,83
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  27 Aralık A101 Aktüel kataloğu ile karşımıza çıkan Piranha markalı sanal gerçeklik gözlüğü dikkat çeken ürünler arasında ön plana çıkmakta. Diğer satıcılarda çok yüksek fiyatlara satılan söz konusu sanal gerçeklik gözlüğü A101’deki uygun fiyatıyla birlikte alıcılarını şaşırtıyor. Kalite – fiyat – performans 3’lemesinde en uygun fiyat, en yüksek kalite ve performans prensibiyle üretilmiş olan söz konusu ürün, gerçek hayatta yaşıyormuş gibi VR videoları izlemenizi sağlayacaktır.

  360 Derece Görüş

  360 derece görüş özelliğiyle birlikte izlediğiniz VR videolarının tüm alanlarını sanki gerçek hayatta yaşıyormuş gibi görebileceksiniz. 360 derece görüş özelliğinin bulunması VR videolarının içine kapılmanıza daha çok sebep olmaktadır. Gerçek hayattan uzaklaşıp direkt olarak sanal dünyada video içerisinde gezinti yapabiliyorsunuz.

  Panorama Fotoğraf

  Üründe panorama fotoğraf özelliğiyle birlikte bir fotoğrafın veya videonun panoramik halini görebilirsiniz. Bu sayede de muhteşem bir şekilde gerçeklik kazandırılmış olacaktır. Panoramik fotoğraf özelliğiyle birlikte gerçek hayattan uzaklaşmanız çok daha kısa sürmektedir.

  3D

  Ürün 3D Oyun, 3D Filmleri destekliyor. Bu videoları Youtube gibi birçok video paylaşım sitesinden elde edebilirsiniz. En kaliteli VR videoları Youtube’da yer almaktadır. Korku, eğlence, sinematik birçok videoyu HD şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  Ekran

  Ürüne 6 inç ekran boyutuna sahip akıllı telefonlar sığmaktadır. Daha küçük telefonlarda net görüntü kalitesi elde edemezsiniz. daha büyükler ise ürüne sığmayacaktır. Bu sebepten kaynaklı eğer telefonunuz 6 inç ise bu ürünü almalısınız.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Piranha garantisiyle birlikte satılıyor. Herhangi bir sorun yaşamazsınız. Fakat olası bir probleme karşı Piranha tarafından 24 ay garanti hizmeti sunuluyor. Kullanıcı hatası olmayan, firma kaynaklı her türlü problemde ücretsiz olarak hizmet veriliyor.

  Fiyat

  Ürünün A101 satış fiyatı 29.95 TL olarak belirlenmiş durumda. Dış satıcılarda minimum 60 TL’ye bulabileceğiniz bu ürünü yarı fiyatına A101’den 27 Aralık tarihi itibarıyla edinebilirsiniz. Bu sayede hem %100 kar elde etmiş olacak, hem de geri kalan paranızla farklı ürünler alabileceksiniz.

  Ürün özellikleri ve fiyatı bu şekilde. Hepsiburada tarzındaki sitelerden fiyatına baktığımda 60 – 100 TL aralığında satıldığını gördüm. Bu kadar yüksek fiyatlar bu sitelerden vermenize gerek yok, 27 Aralık tarihi itibarıyla A101’den bu kadar uygun fiyat karşılığında satın alabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.