arama

  A101 SAMSUNG 55NU7300 UHD CURVED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. SAMSUNG modelli 55 inç ekran boyutu buluna 55NU7300 modelindeki televizyon ise 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünü olarak ön plana çıkıyor. Yüksek donanıma sahip olan televizyon yüksek bütçeliler için yüksek fiyata satılıyor. Sunduğu özellikler karşısında fiyata normal diyebiliriz. Aynı zamanda aynı ürünün dış piyasadaki satış fiyatı da yine A101 satış fiyatından daha fazla.

  Ekran

  Samsung markalı 29 Kasım A101 Aktüel kataloğunda yer alan söz konusu televizyon, LED ekrana sahip bir şekilde geliyor. Ultra HD 4K Çözünürlüğü bulunan televizyonun 55 inç ekran boyutu var. Yani cm cinsinden 140 cm diyebiliriz. Kavisli ekran teknolojisiyle birlikte üretilen televizyon görünüm açısından gayet modern bir görünüme sahip. Ekran da oldukça ince olduğu için çok zarif bir görüntü sergiliyor. 3840×2160 px çözünürlükte 4K yayın izleyebileceğiniz ürünün HDR10 HDR 10+ ve HLG teknolojili HDR Özelliği de bulunuyor.

  Multimedya Özellikleri

  Samsung 55NU7300 modelindeki televizyon 3D özelliğine sahip değil. Herhangi bir şekilde 3D görüntü izleme şansınız bulunmuyor. SMART TV özelliğiyle birlikte gelen televizyon, Smart TV özellikleri içerisinde Smart Hub ve Web tarayıcı bağlantısı gerçekleştirebiliyor. Televizyona uygulama yükleme şansınız bulunuyor.

  Neredeyse her müzik ve video formatını oynatabilen bu ürünün ekran yansıtma özelliği de var. Yani ekranı telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan direkt olarak kablo bağlantısı kullanmadan Bluetooth veya aynı Wi – Fi ağına bağlı bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuzu yine kumanda niyetine de cihazda kullanabiliyorsunuz. 360 derece tasarımla birlikte gelen ürün ConnectShare, oyun modu, USB HID desteği gibi ekstra özellikleri de bünyesinde gösteriyor.

  Bağlantılar

  29 Kasım A101 Aktüel kataloğundaki bu ürün Wi – Fi’ye sahip. Aynı zamanda Ethernet ile de bağlantı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra DLNA bağlantısı da yapılabiliyor. 2 Tane USB girişinin bulunduğu üründe 3 tane HDMI girişi var.

  Analog kaplolu anten girişinin 1 adet yer aldığı televizyonda uydu anteni içinde farklı bir giriş daha bulunuyor. Diğer bağlantı özellikleri olarak ise televizyonda Ex-Link (RS-232C) bağlantısı kurabildiğini söyleyebiliriz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Samsung garantisi altında satılıyor. Herhangi bir şekilde kullanıcı kaynaklı olmayan hata meydana gelirse direkt olarak garanti kapsamında bakım, onarım veya değişim hizmeti veriliyor.

  Fiyat

  Gelelim en önemli konuya: Fiyat. Fiyatı biraz yüksek olan televizyon sunduğu özelliklere ve dış piyasada satıldığı fiyata kıyasla uygun diyebiliriz. 4.900 TL’den aşağı fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız bu televizyon 29 Kasım A101 aktüel kataloğu kapsamında 4.499 TL’ye satılıyor. Aynı zamanda kredi kartına 3 taksitle de alınabiliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 27 Aralık A101 Aktüel Kataloğu! Yılın Son A101 Aktüel Fırsatlarını Kaçırmayın… | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] SAMSUNG 55NU7300 UHD CURVED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   0
   yorum beğen