arama

  A101 SAMSUNG Mikrodalga Fırın İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloglarında ilk kez 27 Aralık A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan görünüş olarak ultra lüks bir dizayna sahip söz konusu Samsung markalı MS23K3555ES Solo modelindeki Mikrodalga fırın özellikle hanımlar tarafından tarafımıza incelenmesi yönünde gönderilen en sık ürünlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Ürünün birçok özelliği bulunuyor. Kalite anlamında sizi kesinlikle memnun edecek söz konusu ürün fiyat anlamında da gayet uygun fiyatla geliyor.

  İç Hacim

  Ürünün 23 litre geniş iç hacmi bulunuyor. Bu fiyattaki mikrodalgalara baktığımızda çoğu aynı hacimde geliyor. Yani ürünün bu özelliğinin standart olduğunu söyleyebiliriz. Rakiplerine göre bu noktada bir artısı veya eksisi bulunmuyor.

  Sağlıklı Pişirme

  Sağlıklı pişirme fonksiyonu bulunan söz konusu üründe cam pişirme kabıda yer alıyor. Yiyecekler bu sayede çok hızlı bir şekilde herhangi bir uğraş gerektirmeden hazır hale getirilebiliyor. Dolgun keklerde yine üründe muhteşem bir şekilde kendini gösterecektir. Sadece ne pişireceğinizi ve bu hususta boyutu ürün üzerinden seçmeniz yeterli olacaktır. Ürün sizin için en uygun pişirme zamanını otomatik olarak belirleyecek ve sıcaklığı ayarlayacaktır.

  Sıcak Tutma

  Sıcak tut fonksiyonunun da yer aldığı söz konusu Samsung markalı Mikrodalga fırında aşırı pişirmeden uygun sıcaklıkta sürekli olarak yiyeceklerinizin kalmasını sağlar. Bu sebepten dolayı yiyeceklerinizde yanma, bronzlaşma gibi durumlar meydana gelmez. Sürekli servise hazır bir şekilde yiyeceklerinizi ürün içerisinde tutabilirsiniz.

  Hızlı Buz Çözme

  Üründe yer alan hızlı buz çözme modu da en çok dikkat çeken özelliklerden birisi. Bu mod sayesinde gıdanın tüm bölümleri hızlıca çözülmeye başlar. Üründe bu hususta geliştirilmiş bir algoritma yer almaktadır. Etler için 2.30 dakika, Tavuklar için 2.10 dakika, balıklar için 2 dakika, sebzeler için 3.10 dakika, ekmek için ise 1.10 dakikada buz çözebilmektedir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Samsung Türkiye garantisiyle satılmaktadır.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 349.00 TL olarak belirlenmiştir.

  Ürün özellikleri ve fiyatı bu şekilde öne çıkıyor. Fiyatına göre gayet yüksek özellikleri bulunduğunu söyleyebiliriz. Eğer bir mikrodalga ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınızı Samsung MS23K3555ES Solo ile gidermeniz, hem uygun fiyata çok yüksek performans almanıza, hem de kalite olarak uzun ömürlü ürüne sahip olmanıza vesile olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.