arama

  A101 SEG 6 Çekmeceli Derin Dondurucu İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 marketlerde satışa çıkarılan yerli üretim damgasının yer aldığı SEG markalı 6 çekmeceli derin dondurucu fiyatıyla dikkat çeken bir ürün. 6 farklı çekmecesi bulunan ürünün boyutları da buzdolabıyla neredeyse eş değer. Rakiplerine kıyasla yaklaşık olarak 400 – 500 TL daha düşük fiyata satılmakta olan SEG 6 Çekmeceli derin dondurucu birçok farklı özelliğe sahip.

  6 Çekmece

  Üründe 6 adet çekmece yer alıyor. Bu söz konusu 6 çekmecenin 6’ı da çekmece değil. 2 tanesi dondurucu bölme olarak öne çıkarken diğer 4 tanesi ise çekmece olarak kendini gösteriyor. Bu hususta etleriniz ve diğer dondurmak durumunda olduğunuz yiyeceklerinizi / içeceklerinizi bu bölümlere farklı farklı yerleştirme imkanınız bulunmaktadır.

  4 Yıldızlı Derin Dondurucu

  Hem tüketmekte olduğu elektrik, hem sunduğu güç, hem de sağladığı performansla birlikte 4 yıldızlı derin dondurucu sınıfında kendini gösteren bu ürün özellikle diğer 4 yıldızlı derin dondurucular arasında fiyatıyla çok uygun bir şekilde öne çıkmaktadır. Bu özelliklerde ki derin donduruculuk minimum 1200 TL’ye satılmaktadır.

  Değiştirilebilir Kapı Açılış Yönü

  Kimi için pek önemi bulunmayan bir özellik, dekorseverler için büyük önem taşımaktadır. Çünkü kapak duvar bölümüne denk gelebilir veya dondurucunun yönü değiştirilebilir. Bu durumlarda kapak yönünü değiştirerek istediğiniz tarafa çevirme şansınız bulunmaktadır.

  220 L Brüt Hacim

  220 litrelik brüt hacme sahip olan söz konusu derin dondurucu içerisine koyduğunuz her şeyi rahatlıkla alabilmektedir. Muhteşem şekilde performans sağlayan söz konusu derin dondurucu bu hususta sizi memnun edecektir.

  A+ Enerji Sınıfı

  A+ enerji sınıfına mensup olan ürün elektrik tüketimi açısından da çok düşük elektrik tüketmektedir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca VESTEL Türkiye garantisi altında korunuyor. Herhangi bir sorunda direkt 2 yıl süreyle garantide sorun gideriliyor.

  Fiyat

  A101 aktüel kataloğunda yer alan 6 çekmeceli bu derin dondurucu 899.00 TL’ye satılıyor.

  8000’den fazla A101 marketten daha fazla marketin yer aldığı Türkiye’de her mağaza için farklı bir stok belirlenmiştir ve bu derin dondurucunun stokları geldiği an itibarıyla hızlı bir şekilde tükenme sürecine girmektedir. O yüzden tükenmeden ürünü satın almanız gerekmektedir. Stoklar tükenirse, farklı bir A101 kataloğunda görene kadar ürünü tekrar satın alma gibi bir ihtimaliniz bulunmamaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.