arama

  A101 SEG SBM 4001 Bulaşık Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 3,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  20 Aralık A101 Aktüel kataloğunda yer alan SEG markalı SBM 4001 Bulaşık Makinesi uygun fiyat – yüksek kalite satış anlayışıyla birlikte satılıyor. Fiyat olarak rakipleriyle kıyaslandığında gözle görülür derecede düşük olan fiyatıyla birlikte müşterileri kendine çeken söz konusu ürün kalitesi ve garantisiyle de kesinlikle alınması gerekenler arasında yer alıyor. Eğer bulaşık makinesi ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınızı A101’den karşılamak en mantıklısı olacaktır.

  Kapasite

  Ürün 12 kişilik yıkama kapasitesiyle birlikte geliyor. Geniş kapasiteli söz konusu ürünle birlikte misafiriniz ne kadar yoğun olursa olsun tek seferde tüm bulaşığı tertemiz bir şekilde rahatlıkla yıkayabileceksiniz.

  4 Programlı

  Bu fiyata alabileceğiniz ürünler genellikle 3 programlı olmaktadır. Bu üründe toplam 4 farklı program bulunuyor. Zorlu bulaşıklar için farklı program, az kirli bulaşıklar için farklı program tercih edebiliyorsunuz. Program doğru seçildiği takdirde çok güzel bir yıkama işleminden geçecek bulaşıklarınızın tertemiz olacağının teminatını verebiliriz.

  Su Tüketimi

  Ürün 12 litre su tüketimi yapmaktadır. Buda ekonomi açısından çok iyidir. Çünkü 12 kişilik bulaşığı yaklaşık olarak 40 litre kadar su kullanarak yıkarsınız. Bu kadar su kullanmak yerine makinede sadece 12 litrelik suyla tertemiz bulaşıklar elde edebilirsiniz.

  Su Taşma Emniyeti

  Bulaşık makinelerinde filtre tıkanması v.s. gibi durumlarda su taşma meydana gelmektedir. Fakat bu üründeki emniyet sistemiyle birlikte böyle bir durum söz konusu olmuyor.

  A++ Enerji Sınıfı

  Ürün A++ enerji sınıfına mensup. Peki nedir bu A++ enerji sınıfı? A++ enerji sınıfı elektrik tüketiminde çok düşük bir tüketim demektir. Bu fiyata alabileceğiniz bulaşık makinelerine baktığımızda genellikle enerji sınıfı dahi bulunmaz fakat bu ürün A++ enerji sınıfıyla birlikte çok daha az enerji tüketmektedir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca VESTEL garantisiyle birlikte satılıyor. Herhangi bir problemde direkt garanti kapsamında onarım ve değişim hizmetleri gerçekleştiriliyor. Yine ürününüz bozulduğunda VESTEL servisi tarafından eğer garanti kapsamında kusur varsa direkt olarak ücretsiz servis imkanı da tanınmaktadır.

  Fiyat

  Ürün 999.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Uygun fiyatlı bu ürünü dilerseniz kredi kartına 6 taksitli bir şekilde de satın alabiliyorsunuz. Bu durumda aylık ödeme 173.17 TL oluyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 20 Aralık A101 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] SEG Bulaşık Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   6
   yorum beğen