arama

  A101 SEG SCM9100 Çamaşır Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  20 Aralık A101 Aktüel kataloğunda yer alan SEG markalı SCM9100 modelli çamaşır makinesi ziyaretçilerimiz tarafından tarafımıza incelenmesi yönünde iletilen ürünlerden birisi olarak ön plana çıkıyor. Çok fazla talep alan ürünün fiyatı gereğince bu kadar talep aldığını düşünüyoruz. Peki bu ürün alınır mı? Alınmaz mı? Fiyatına değer mi? Gelin hep beraber bakalım…

  SEG SCM 9100 modelli çamaşır makinesi sunduğu özelliklere göre çok uygun fiyatla satılıyor. Bu özelliklere sahip çamaşır makinelerini bu kadar uygun fiyata bulmanız çok zor. Ürün alınır mı alınmaz mı? Sorusuna verecek olduğumuz cevap kesinlikle alınmasıdır.

  15 Program

  Söz konusu çamaşır makinesi 15 farklı programla birlikte geliyor. Kıyafetler, ev tekstil ürünleri farklı programla yıkanmalıdır. Kullanılan kumaşın türüne bu değişiklik göstermektedir. 15 farklı programı bulunan bu söz konusu ürünle A’dan Z’ye her şeyi rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Çekme, renk soldurması gibi durumlar meydana gelmeyecektir.

  Hızlı Yıkama

  Her çamaşır makinesinin hızlı yıkama özelliği bulunuyor. Fakat SEG SCM9100 modelindeki çamaşır makinesinin hızlı yıkama özelliği çok kapsamlı bir şekilde geliyor. Çoğu çamaşır makinesi hızlı yıkamada çalıştırıldığında kıyafetleri temizlemezken, bu üründe yavaş yıkama ve hızlı yıkama arasında gözle görülür büyük bir fark bulunmuyor. 15 dakika içerisinde koyduğunuz her şeyi yıkayıp size teslim ediyor.

  Ön Yıkama

  SEG SCM 9100 ön yıkama uygulamasıyla da dikkatleri üzerinde topluyor. Koyduğunuz kirlileri ön yıkamadan geçirip, ilk olarak kaba kirini alıyor ardından normal yıkama modunda yıkıyor. Ön yıkamanın aktif olup olmamasını siz belirliyorsunuz. İsterseniz açın, isterseniz açmayın. Tamamen size kalmış bir durum.

  LED Gösterge

  Ürün üzerinde yer alan LED gösterge sayesinde her türlü bilgiye ulaşabiliyor. Acaba kaç yapmıştım? V.s. gibi sorularınız ortadan kalkıyor. Sürekli açık olan LED gösterge elektrik tüketimi yönünden minimum düzeyde tüketim yapmaktadır.

  Kapasite

  9KG yıkama kapasitesine sahip söz konusu çamaşır makinesi fiyatına göre ortalama bir kapasiteye sahip. Bu fiyata alabileceğiniz her çamaşır makinesi hemen hemen aynı kapasiteye sahiptir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili bir şekilde satılıyor. Herhangi bir firma kaynaklı sorunda gerekli işlemler Vestel tarafından gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  Sıkı durun! Ürün fiyatı 1.299 TL olarak belirlendi. Aynı zamanda ürünü herhangi bir şekilde ek vade ödemeden peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alabiliyorsunuz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.