arama

  A101 SEG SDF 2451 M Derin Dondurucu İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101’e sık sık gelen SEG markalı beyaz eşyalardan birisi olan SDF 2451 M modelli derin dondurucu sunduğu yüksek özelliklere karşılık düşük fiyatlı olmasından dolayı A101 Aktüel takipçileri tarafından en çok merak edilen ve dikkat çeken ürünlerden birisi olarak öne çıkıyor. 6 çekmeceyle birlikte gelen bu ürün gerek enerji tasarrufu gerekse dondurma özelliğiyle birlikte alıcısını kesinlikle memnun ediyor.

  Geniş İç Hacim

  Ürünün iç hacmi 220 litre olarak öne çıkıyor. Geniş iç hacmiyle birlikte ön plana çıkan ve dikkat çeken söz konusu SEG SDF 2451 M modelli derin dondurucu bu sayede her türlü dondurulacak gıdayı yerleştirmenize olanak tanıyor. Derin dondurucu doldu sığmıyor gibi problemler bu ürünle birlikte tamamıyla ortadan kalkıyor.

  6 Bölüm

  Ürün 6 bölüm olarak geliyor. Bu 6 bölüm 4 adet dondurucu çekmece ve 2 adet dondurucu bölmeden oluşuyor. Bu sayede çekmecede tutulacak ürünleri çekmeceye, bölmede dursa problem yaratmayacak ürünleri ise bölmelerde dondurma şansı elde edebiliyorsunuz. Konservelerinizi bölmelerde, kuru gıdalarınızı ise çekmecelerde tutmanızı öneriyoruz.

  A+ Enerji Sınıfı

  Ürün A+ enerji sınıfına mensup bir şekilde üretilmiştir. Bu sayede enerji tüketimi açısından %40’a varan tasarruf elde etmenize olanak tanımaktadır. Yani aynı özelliklere sahip derin donduruculara kıyasla 100 TL’lik faturada 40 TL tasarruf etmenize olanak tanımaktadır.

  4 Yıldızlı Derin Dondurucu

  4 yıldızlı derin dondurucu statüsünde olan söz konusu SEG SDF 2451 M Derin dondurucu kalite anlamında asla ödün verilmeyen bir ürün olarak öne çıkıyor.

  Garanti

  Herhangi bir firma kaynaklı problemde 1 saniye dahi mağduriyet yaşatılmıyor ve 2 yıl boyunca garanti kapsamında ücretsiz bir şekilde değişim, onarım ve bakım hizmetleri veriliyor. Eğer sorun kullanıcı kaynaklıysa ne yazık ki bunlar ücretsiz yapılmıyor.

  Fiyat

  21 Şubat tarihinden itibaren tüm A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu SEG SDF 2451 M Derin dondurucu 1.099 TL karşılığında satılıyor ve kredi kartına taksitle satın alınabiliyor.

  Ürünle ilgili tüm özellikler bu şekilde boy gösteriyor. Eğer derin dondurucu ihtiyacınız varsa en düşük fiyatla en uygun kalitedeki ürünü A101’den bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Çünkü şuanda bu özellikleri sunan farklı derin dondurucular 1.500 TL’den aşağı fiyatlarla satılmamaktadır. Stoklarla sınırlı gelen bu ürünü 21 Şubat tarihi itibarıyla hızlıca almanız, satış tükenmeden ulaşmanıza olanak tanıyacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.