arama

  A101 Sentar Akıllı Çocuk Saati İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Kasım A101 aktüel kataloğunda yer alan ve öne çıkan ürünler arasında olan Sentar markalı akıllı çocuk saati uygun fiyatı ve çok fonksiyonlu olması sebebiyle ebeveynler tarafından tercih ediliyor. Çocuğunuzun nerede olduğunu adım adım kontrol edebileceğiniz Sentar akıllı çocuk saati tamamıyla nokta atışı konum özelliğine sahiptir. Metrelik sapmalar dahi bulunmamaktadır. Bu yüzden ebeveynler bu ürünü tercih ederken en ufak şüphe içerisine girmesinler. Peki 22 Kasım A101 aktüel kataloğundaki bu ürün bize hangi özellikleri sunuyor?

  Telefon Olarak Kullanılıyor

  Sentar markalı akıllı çocuk saati telefon olarak kullanılabiliyor. Sadece konuşma özelliği olan bu saat çift yönlü iletişime açık. Bu durumda cihaz kötü amaçlı kullanılabilir. Bu durumun önüne ebeveyn kontrolü eklenerek geçiliyor. Akıllı saate uygulama üzerinden eklediğiniz numaralar hariç hiçbir numara ile iletişime geçilmiyor. En fazla 15 kişiye kadar numara ekleyebiliyorsunuz. Sizin belirlemediğiniz numaralarla iletişim kapalı oluyor. Micro SIM kart ile çalışan karşılıklı iletişim özelliğini dilerseniz hat takmayarak kullanmayabilirsiniz.

  Nokta Atışı Konum

  Cihazın konum özelliğinde herhangi bir sapma yoktur. O an neredeyse nokta atışı konum gösterimi yapmaktadır. Çocuğunuzun nerede olduğunu bu konum sayesinde adım adım görebilirsiniz. Bu durumda da hem kaçırılma gibi durumlara karşı kendinize önlem alırsınız, hem de çocuğunuzun arkasından nerelere gidiyor diye takip etmenize gerek kalmaz 🙂

  Uzaktan Kontrol

  Akıllı çocuk saatini uzaktan açıp kapatabiliyorsunuz. Yani saatin kontrolü uygulama üzerinden sizde oluyor. Tamamıyla her şeyini rahatlıkla uygulama üzerinden kontrol edebiliyorsunuz.

  Acil Durum Tuşu

  Akıllı saat üzerinde acil durum tuşu yer almaktadır. Herhangi bir acil durumda çocuğunuz bu acil durum tuşuna basarak anında size çağrı gönderebilmektedir. Yine acil durum butonuna basıldığında hangi numarayla iletişime geçileceğini kendiniz belirliyorsunuz.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili bir şekilde geliyor. Herhangi bir firma kaynaklı, kullanıcıdan dolayı oluşmayan sorunda direkt garanti ekibi tarafından değişim yapılıyor. Eğer sorun küçükse, tamir & onarım işlemleri gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  22 Kasım A101 aktüel kataloğunda yer alan bu ürün 279.00 TL gibi çok uygun bir fiyatla alıcılarına ulaştırılıyor. Sunulan özelliklere göre fiyatın gayet yerinde olduğunu söyleyebiliriz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • hülya
   8 ay önce

   benim arkadaşım 400 liraya almış bunu geçen yıl. çocuklar isteyip duruyor, tavsiye eden var mı kullananlar yorumları nasıl aceba

   2
   yorum beğen