arama

  A101 Sinbo Elektrikli Ayaklı Izgara İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda öne çıkan Sinbo markalı elektrikli ayaklı ızgara, özellikle binada oturup mangal yakamayanlar için muhteşem bir ürün. Yine mangal yakmaya üşenenler de ürünü tercih edebilirler. Pratik bir şekilde eletrikle çalışan ve üzerine etleri koyduğunuzda direkt olarak pişirmeye başlayan elektrikli ızgara dışarıda satılan fiyatına kıyasla A101’de 20 TL daha uygun fiyatla öne çıkıyor. Siyah renge sahip ayaklı elektrikli ızgaranın birçok fonksiyonu bulunmakta.

  Çıkarılabilir Izgara ve Tepsi

  Ürünün hem ızgara hem de tepsi bölümü çıkarılabilir bir şekilde imal edilmiş. Bu hususta çok temiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Her pişirmeden sonra ızgarayı ve tepsiyi temizlediğiniz takdirde hem ürün uzun ömürlü olacaktır, hem de siz çok daha temiz et, tavuk balık ürünleri yemek durumunda olacaksınız.

  Kolay Kurulabilen Portatif Ayak

  Ürünün ayakları kolay kurulabilir bir şekilde tasarlanmış olup, 1 dakikanızı almadan rahatlıkla kurabileceğiniz bir şekilde öne çıkmaktadır. Ürünün 4 ayağı bulunmaktadır ve koyduğunuz yerde sabit durması açısından ayaklarda çıkıntılar yer almaktadır. Çin, toprak, beton, parke, fayans gibi alanların tamamında muhteşem dayanıklılık sergilemektedir.

  Alevlenmez / Zehirli Gaz Yaymaz

  Üründe herhangi bir alevlenme durumu bulunmamaktadır. Tost makinesi mantığıyla çalışmaktadır ve herhangi bir şekilde gaz v.s. yaymamaktadır. Buda yine temiz bir şekilde yemek yemek isteyenler için uygundur. Çoğu insan mangalı kömürden ve odundan çıkan duman sebebiyle yememektedir. bu üründe böyle bir sorun yok.

  Kokusuz ve Dumansız Pişirme

  Mangalda olduğu gibi ortaya çok büyük bir koku veya duman çıkmamaktadır. Hatta duman hiç çıkmayıp, koku çok az bir şekilde çıkmaktadır. Buda balkonda, evde yapmanız için yeterlidir. Çıkan duman ürünün normal pişme dumanıdır ve gözle neredeyse görülmeyecek kadar azdır.

  Fiyat

  Ürün tüm A101 mağazalarında 59.95 TL karşılığında satılmaktadır. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünü belirtilen aktüel tarihinden itibaren bulabilirsiniz.

  Söz konusu ayaklı elektrikli ızgaranın özellikleri ve fiyatı bu şekilde. Dediğimiz gibi dış satıcılarda fiyatı bunun çok daha fazlası. A101’den uygun fiyata ürünü temin ederek muhteşem fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. Sinbo elektrikli ayaklı ızgara SBG – 7102A modeliyle birlikte tüm A101 marketlerde satışa çıkıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.