arama

  A101 Sinbo SK-7388 Su Isıtıcısı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Sinbo markalı SK-7388 modelli su ısıtıcı düşük fiyatı ve yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çekiyor. Kırmızı ve siyah renklerle tasarlanan söz konusu ürün dış piyasadaki satış fiyatına kıyasla 10 TL daha uygun fiyata geliyor. Eğer ürüne yönelik ihtiyacınız varsa kesinlikle bu ihtiyacı A101’den karşılamalısınız.

  Güç

  Ürün 1000W güce sahip bir şekilde gelmektedir. Bu sayede muhteşem bir performans gösteriyor ve çok kısa süre içerisinde suyu ısıtmanıza olanak tanıyor. 1000 Watt’lık gücü en etkin şekilde performansa çeviren Sinbo SK-7388 kesinlikle satın alan herkesin memnun olacağı bir ürün.

  Kapasite

  Ürünün 1 litre kapasiteli su ısıtıcısı bulunuyor. Bu kapasiteyle birlikte sürekli olarak doldurt – boşalt işlemi yapmadan rahatlıkla sıcak su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu fiyatlarda olan su ısıtıcılarının hemen hemen tamamı aynı kapasiteye sahip şekilde geliyor. Bu sebepten dolayı kapasite anlamında diğer ürünlerden artısı olduğunu söyleyemeyiz.

  Paslanmaz Çelik Gizli Rezistans

  Üründe paslanmaz çelik imallı gizli rezistans yer alıyor. Bu sayede ürün çok daha uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Rezistansda kireç ve pas gibi ürün ömrünü kısaltan faktörlerin meydana gelme ihtimali bulunmuyor.

  Çıkarılabilir Üst Kapak

  Üründe tüm bu özelliklerin yanı sıra çıkarılabilen ve yıkanabilen üst kapak yer alıyor. Bu sayede çok kolay bir şekilde temizlik işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Parçaları ayrılabildiği için ürünü bulaşık makinesinde de yıkama ihtimaliniz bulunuyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor. Firma kaynaklı meydana gelen herhangi bir sorunda değişim, onarım işlemleri yapılıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Sinbo garanti servisi kesinlikle hiçbir müşterini mağdur etmemektedir.

  Fiyat

  Sinbo markalı SK-7388 modelindeki su ısıtıcı 29.95 TL karşılığında satılıyor. Herhangi bir şekilde kredi kartına taksit imkanı sunulmuyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.