arama

  A101 Timex Bay Kol Saati İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda yer alan Timex markalı bay kol saati gerek görünüşü gerekse özellikleriyle birlikte dikkat çekiyor. Fiyatı ortalamanın üzerinde olan Timex kol saati, kendi markası altında piyasaya göre çok uygun satılmaktadır. Kaliteli bir saat arıyorsanız Timex tam sizin için diyebiliriz.

  Suya Dayanıklı

  Ürün Water Resistant özelliğiyle yani suya dayanıklı bir şekilde geliyor. Su, toz gibi etkenlere girdiğinizde üründe herhangi bir şekilde bozulma, dengesizlik meydana gelmiyor. 50 m su basıncına kadar dayanıklılık gösterebiliyor. 50 m su basıncından sonrası için herhangi bir dayanıklılık bulunmamaktadır. Bu yüzden 50m su basıncı eşiğine dikkat etmenizde fayda var.

  Dayanıklı Kordon

  Ürün kordonu paslanma, yıpranma, renk solması gibi durumlarla asla karşı karşıya gelmeyen tamamen dayanıklı hammaddeden imal edilmiştir. Aynı zamanda kopma gibi durumlarda meydana gelmemektedir. Aldığı darbe şiddetine göre değişen bu durum orta halli darbelerde herhangi bir tepki vermemektedir.

  Dayanıklı Gövde

  Ürün gövdesi de yine aynı şekilde kordonu gibi ekstra dayanıklılığı artırılmış bir şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda gövde içerisinde saniye göstergesi de bulunmaktadır.

  Modern Tasarım

  Ürünün akrep ve yelkovanı modern bir şekilde dizayn edilmiş olup klasik görünümde değildir. Aynı zamanda saatin arkaplanı siyah, üzerinde yer alan zaman göstergeleri ise gri renktedir. Yine saat ayarlaması için bulunan kontrol düğmesi de oval ve tırtıklı bir şekilde yapılmıştır.

  Fiyat

  Ürün tamamen orijinaldir. Diğer satıcılarda 150 TL’den düşük fiyata bulunmamaktadır. A101 Aktüel ürünler kapsamında 119.95 TL karşılığında satılmaktadır. Stoklarla sınırlı gelen bu ürün aynı zamanda Online A101 sitesi üzerinden de ücretsiz kargo hizmetiyle aynı fiyata alınabilmektedir.

  Özellikleri ve markasına göre uygun fiyatı bulunan Timex bay kol saati çok uzun yıllar dayanabilecek kalitede üretilmiştir. A101 aktüel kataloğunda stoklarla sınırlı olarak bulunan Timex bay kol saati fiyat olarak 119.95 TL karşılığında satılmaktadır. Bu ürün, aynı marka aynı model olmak suretiyle diğer satıcılarda en düşük 150 TL’ye bulunabilmektedir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.