arama

  A101 TOSHIBA 43″ SMART LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Kasım tarihli A101 aktüel kataloğunda yer alan TOSHIBA markalı 43 inç ekran boyutu bulunan SMART LED TV, tarafımıza incelenmesi yönünde gönderilen ürünlerden en çok talep olan olması sebebiyle bu yazımızda bu ürünü ele alacağız. A101’de uygun fiyatıyla dikkat çeken TOSHIBA’nın 43 inç ekran boyutu bulunan bu ürün bize neler sunuyor? Fiyatına göre değer mi?

  Ekran

  TOSHIBA’nın 43L2863DAT modelindeki söz konusu televizyonu ekran bakımından fiyatına göre gayet iyi bir ekrana sahip diyebiliriz. LED – Düz ekrana sahip olan televizyonun ekran boyutu 43 inç. Santimetre cinsinden 109 cm’ye tekabül etmektedir. Full HD görüntü kalitesine sahip televizyonu seyrederken çok memnun olacaksınız. 1920 X 1080 ekran çözünürlüğünün de yer aldığı söz konusu televizyonun yenileme hızı 50 Hz, olarak belirlendi. Ne yazık ki HDR özelliği bulunmuyor.

  Ses

  Ürünün tatmin edici bir ses kalitesi olduğunu söyleyebiliriz. 16 W ses çıkış gücü bulunan televizyonun 2.0 hoparlör sistemiyle birlikte bu gücü en verimli şekilde kullanması sağlanmış. DTS TruSurround ses özelliğiyle birlikte sinema salonundaymış hissiyatı verecek olan bu televizyon ses konusunda da + puanı alıyor.

  Bağlantılar

  A101 aktüel kataloğundaki bu ürünün birçok bağlantısı bulunuyor. Özellikle SMART TV özelliği olması sebebiyle Dahili Wi – Fi’ın yer aldığı ürünün Wi – Fi bağlantı tipi 802.11a/b/g/n olarak tercih edilmiş.

  Üründe aynı zamanda İnterneti kablo aracılığıyla da bağlayabiliyorsunuz. 2 tane USB girişi, 3 tane HDMI girişi yer alan televizyonun Kablolu anten girişi 1 adet, uydu anteni girişi ise yine 1 adet olarak belirlenmiş durumda.

  Garanti

  TOSHIBA markalı bu ürün 3 yıl boyunca Vestel garantisiyle birlikte geliyor. Vestel’in garanti anlamında çok iyi bir firma olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sorun firmadan kaynaklıysa direkt olarak televizyonunuzu tamir sürecine dahil etmektedir. Eğer sorun büyükse direkt olarak aynı model de televizyonla televizyonunuzu değişerek size 0 ürün vermektedir. Bu yüzden garanti noktasında aklınızda herhangi bir şüphe olmasın.

  Fiyatı

  A101 Aktüel 22 kasım kataloğundaki bu ürün 2.199 TL fiyatıyla birlikte öne çıkıyor. Dilenirse kredi kartına taksit imkanıyla da ürünü alabilirsiniz. Bonus, World ve Maximum kartlar için 3’er taksit imkanı sunulmuş olup ürünün taksitli fiyatı ise 2.287 TL olarak belirlenmiştir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.