arama

  A101 TOSHIBA 49″ SMART LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 3,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  6 Aralık A101 aktüel kataloğuyla birlikte karşımıza çıkan TOSHIBA markalı 49 inç ekran büyüklüğü bulunan söz konusu Smart LED TV uygun fiyatı ve yüksek özellikleriyle orta segment televizyonların arasında popüler bir ürün. Ürünün yorumlarına bakıldığında herhangi bir memnuniyetsizlik bulunmuyor. Genel olarak olumlu yorumlar yer alıyor.

  Ekran Özellikleri

  6 Aralık tarihi itibarıyla Türkiye’de 8000 şubeden fazla market sayısına ulaşan A101’in tüm marketlerinde satışa çıkarılacak olan ürün 49 inç ekran boyutuna sahip. Santimetre cinsinden bu boyutun 123 cm olduğunu söyleyebiliriz. Buda gerek oturma, gerek salonlar için standart normal boyutlar olmaktadır. Full HD ekran çözünürlük standartı ve 1920 x 1080 px çözünürlük değeriyle kaliteli yayınlar izleyebilecek olduğunuz televizyonu yalnızca yayın izleme amaçlı değil İnternet’te gezinmek ve yine İnternet üzerinde yer alan programları görüntüleme amacıyla da kullanacak ve yine bunları yaparken de görüntü kalitesini üst segmentte göreceksiniz.

  Ses Özellikleri

  49 inç ekran boyutu bulunan söz konusu televizyonun 16W ses çıkış gücü bulunmaktadır. 2.0 hoparlör sistemi tercih edilen üründe ses anlamında muhteşem bir uyum yakalayacaksınız. Cızırtı, yankı gibi durumların meydana gelmediği televizyonun birçok ses & video çözücüsü bulunmaktadır.

  Bağlantı Özellikleri

  Televizyona Wi – Fi bağlantısıyla direkt olarak erişim sağlayabiliyorsunuz. Wi – Fi sayesinde SMART TV’nin tüm özelliklerden faydalanabilecek olduğunuz 49 inç TOSHIBA TV, DLNA ve Ethernet bağlantısı da kurulabilen bir üründür.

  2 farklı USB, 3 farklı HDMI girişinin yer aldığı televizyonun dijital ses çıkışı optik olarak belirlenmiş durumda. Kablolu analog anten girişi ve uydu anteni girişinden 1’er adet yer alan Toshiba TV bağlantı açısından bu özelliklerle birlikte gelmektedir.

  Multimedya

  Televizyonda ne yazık ki 3D özelliği bulunmamaktadır. Bu fiyatlara alacağınız televizyonların çoğunda 3D yoktur. Smart TV özelliğinin var olduğu üründe Tarayıcıda rahatlıkla gezebilirsiniz, bunun yanı sıra Youtube ve Netflix’i de kullanma imkanınız bulunmaktadır.

  Televizyona uygulama yükleyemiyor, akıllı erişim sağlayamıyor, yayın kaydedemiyorsunuz. Bu özellikler ne yazık ki bulunmuyor. Program rehberi ve HBBTV özellikleri bulunuyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Üretici kaynaklı problemlerde garanti kapsamında gerekli işlemler gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  6 Aralık A101 Aktüel kataloğunun ilk ürünü olmasıyla göz önünde olan söz konusu televizyon 2.499 TL’ye satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.