arama

  A101 Vestel KMS6000 Katı Meyve Sıkacağı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğuyla birlikte satışa çıkarılan Vestel markalı KMS6000 modelindeki katı meyve sıkacağı, düşük fiyatıyla birlikte A101 Aktüel takipçileri tarafından en çok araştırılan ürünlerden birisi oluyor. Tüm katı meyveleri rahatlıkla sıkabildiğiniz, her meyve ölçüsü için farklı alana sahip olan başlığıyla birlikte satışa çıkarılan Vestel KMS6000 Katı meyve sıkacağı incelemesi ile birlikte aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz.

  Güç

  Ürün 800 Watt güce sahip bir şekilde tasarlanmış olup, bu gücü performansa çevirme noktasında çok başarılı olmaktadır. Elektrik tüketimi düşük olan Vestel KMS6000, düşük enerjiyle birlikte saniyeler içerisinde istediğiniz meyvenin suyunu tek mililitresine kadar sıkmaktadır. Bu sayede hem sıkarken israf yapmış olmaz, hem de tamamen el değmeden sağlıklı içecekler elde edersiniz.

  Kapasite

  Ürünün 1.1 litre kapasitesi bulunmaktadır. Kapasite olarak çok yüksek olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü kişi başı 1 litre içecek düşse, 4 kişilik bir aile için 4 kez doldur – boşalt yapılmak zorunda kalacaktır. Fakat bu fiyatla alabileceğiniz en iyi ürünlerden biri olduğu için kapasiteyi dert etmenize gerek yok.

  Hız Ayarı

  Üründe 2 kademeli hız ayarı bulunmakta olup meyvenin katılığını ve sıkım zorluğuna, yine sizin zamanınıza göre isterseniz normal modda isterseniz de hızlı modda çalıştırabilirsiniz. Hızlı mod, elektrik tüketimi açısından daha fazla enerji harcayacaktır. Unutmamanız gerkeiyor.

  Kullanım Kolaylığı

  Ürün birçok kullanım kolaylığı sunuyor. Bu kullanım kolaylıklarıyla birlikte hem temizliği, hem damlaması, hem de depolaması gayet basit oluyor.

  Üründe damlama önleyici sistem yer alıyor. Bu sayede temizledikten sonra yere damlayan sularla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Aynı zamanda temizliğini bulaşık makinesinde yapabilirsiniz. Çünkü parçalar çok kolay bir şekilde ayrılmaktadır. Eğer elimle yıkarım diyorsanız yine parçaların açık bir şekilde ortada olmasıyla birlikte elde temizlikte basit olacaktır.

  Üründe ayrıca bir de emniyet kilit sistemi yer almaktadır. Özellikle çocuklu aileler için herhangi bir zarar meydana gelmemesi adına bu emniyet sisteminin olması büyük önem taşıyor.

  Paslanmaz Çelik

  Ürünün hem gövdesi hem de bıçakları paslanmaz çelikten üretilmiş olup, uzun ömürlü bir şekilde çalışma gösterebilmektedir.

  Fiyat

  Ürün 249.00 TL’ye satılmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.