arama

  A101 Vestel Mix&Go Blender İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğu ürünleri bugün satışta. Bu ürünler arasında yer alan Vestel markalı MIX&GO modelli blender, diğer blenderlar ile kıyaslandığında daha yüksek özelliklere sahip olduğu için müşteriler tarafından incelenmesi istenen ürünlerden birisi. Bizde siz değerli ziyaretçilerimiz için Vestel MIX&Go Blender incelemesi yaptık.

  Güç

  300 Watt güçle birlikte ön plana çıkan Vestel MIX&Go rakiplerine kıyasla düşük güce sahip. Bu konuda 1 tık geride kalıyor. Fakat kalite anlamında yüksek olması sebebiyle gücü bastırıyor. Ürün sabit 300 Watt güç üretmiyor. Maksimum ürettiği güç 300 Watt olarak ön plana çıkıyor.

  Paslanmaz Çelik Bıçak

  Üründe yer alan bıçaklar paslanmaz çelikten imal edildiği için herhangi bir şekilde paslanma, körelme gibi durumlar meydana gelmiyor. Bu sayede ürünü çok daha uzun ömürlü olarak kullanabiliyorsunuz. Keskin bıçaklara sahip olan Vestel MIX&Go; paslanmaz bıçaklarla birlikte çok daha kolay kullanım imkanı sunuyor.

  Tasarım

  Ürün pembe ve beyaz renk kombinasyonuyla birlikte geliyor. Alt bölümünde 4 farklı çıkıntı yer alıyor bu çıkıntılarla birlikte ürün rahatlıkla ayakta durabiliyor.

  Garanti

  31 Ocak tarihi itibarıyla A101 marketlerde satışa çıkarılacak olan söz konusu ürün herhangi firma kaynaklı sorunda 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. VESTEL’in garanti konusunda sunduğu müşteri memnuniyeti diğer küçük ev aleti üreten firmalar arasındaki en yüksek orana sahip. Kullanıcı kaynaklı olmayan her türlü durumda yardımcı olacaklardır.

  Eğer kullanıcı kaynaklı bir hata olursa, servis tarafından ücretli tamir işlemi sunmaktadır.

  Fiyat

  VESTEL Markalı Mix & Go Blender 129.00 TL karşılığında satılıyor. Bonus ve World kartlara özel 6 taksit imkanı, Maximum kartlara özel ise 5 taksit imkanı sunuluyor. Ürünü taksitli olarak alırsanız 6 TL fark ödemeniz gerekiyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.