arama

  A101 Vestel Şehzade Inox Çay Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda çok sayıda ürün yer alıyor. Bu ürünlerden birisi de VESTEL markası altında üretilen Şehzade modelli Inox çay makinesi oluyor. Tam bir fiyat – performans ürünü olan söz konusu çay makinesi ihtiyacı olanların kesinlikle alması gereken bir ürün. Stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı yoğun talep sonucu tükenebilir. Bu sebepten dolayı almak için ne kadar erkenci davranırsanız sizin için o kadar karlı olacaktır. Çünkü bu fiyata bu kalitede başka bir çay makinesi bulma imkanınız %0.

  Güç

  Ürün 1800 W güçle birlikte çalışma göstermektedir. Bu sayede çok kısa süre içerisinde suyu kaynatmakta olup, çayı sürekli olarak sıcak tutabiliyor. Gösterdiği performansla birlikte diğer çay makinelerini gölgesinde bırakmayı başaran Vestel Şehzade Inox Çay Makinesi, alınabilecek en kaliteli çay makinelerinden birisidir.

  Kapasite

  Ürünün demliği 0.8 litrelik kapasiteye sahipken, su ısıtıcısı ise 1.5 litre kapasiteyle birlikte gelmektedir. Bu sayede home officelerde ve evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Çünkü kapasitenin yetersiz kalması gibi bir durum ortaya çıkmayacaktır. Akşama kadar içilecek kadar çay demleyebiliriz.

  Ek Özellikler

  Üründe 360 derece dönebilen kablosuz kullanım özeliği bulunurken yine susuz çalışma emniyeti de yer almaktadır. Bu sayede yanma, patlama gibi durumlar meydana gelmeyecektir. Çünkü üründe su olmadığında çalıştırılması imkansızdır. Yine su kaynadığında otomatik olarak kapanmaktadır.

  Sıcak Tutma Özelliği

  Üründe yer alan devamlı sıcak tutma özelliğiyle birlikte hem enerji tüketiminde tasarruf yapacaksanız, hem de ısınması için sürekli olarak beklemenize gerek kalmayacak. Suyu sürekli sıcak tutmak her defasında tekrar ısıtmaktan daha az elektrik tüketmenizi sağlar.

  İkili Isıtma Sistemi

  Üründe yer alan bir diğer özellik ise ikili ısıtma sisteminin bulunmasıdır. Bu sayede hem daha iyi verim alabiliyor, hem de tüketiminiz daha az oluyor.

  Fiyat

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan VESTEL markalı Şehzade INOX Çay Makinesi 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Ürün 199.00  TL fiyat etiketiyle birlikte gelirken aynı zamanda kredi kartına taksitli olarak da satın alınabiliyor. Bonus ve World kartlar için 6 taksit imkanı, Maximum kartlar için 5 taksit imkanı sunuluyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.