arama

  A101 Voit Boks Torbası ve Boks Eldiveni İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  31 Ocak A101 Aktüel kataloğunda yer alan ve boks sporuyla ilgili olanları yakından ilgilendiren Voit markalı Boks torbası ve boks eldiveni çok uygun fiyatla birlikte satışa çıkarılıyor. Dış piyasada 100 TL altında olmayan boks torbası, A101’de bunun yarı fiyatından daha uygun bir fiyatla satışa çıkarılıyor. Siz değerli ziyaretçilerimiz için 31 Ocak A101 Aktüel kataloğunda müşterilere ulaştırılan Voit Boks torbası ve Boks Eldiveni incelemesi yaptık.

  Voit Boks Torbası

  Siyah ve kırmızı renklerle birlikte tasarlanan Voit markalı Boks torbası, tavana 3’lü asma zinciriyle birlikte asılmaktadır. Dünya standartlarında üretilen bu ürün kalite anlamında size herhangi bir sorun çıkartmayacak olup, hemen patlama ve yarılma gibi durumlarla karşılaşmamanızı sağlıyor.

  Piyasada 2-3 katı fiyatla satılan çoğu boks torbasına göre daha kaliteli olan bu ürün 1000 vuruşa kadar herhangi bir şekilde tepki vermeyecektir. 1000 vuruştan sonra kılcal çatlaklar olabilir, bu çatlaklar büyüdüğünde tamir kiti satın alarak tamir etmeniz gerekmektedir. Bu olay tüm boks torbalarında olur, o yüzden sadece buna mal etmemeniz gerekiyor.

  Ürün 70×25 cm boyutlarında tasarlanmış olup tavana asıldığında orta boylarda bir insanın çok rahat bir şekilde çalışmasına olanak tanımaktadır. İsterseniz direkt olarak tavana montaj yapın, isterseniz de herhangi bir demire takın. Bunun için askı zinciri uygun bir şekilde tasarlanmıştır.

  Ürünle birlikte askı zinciri hediye olarak gönderilirken ürün fiyatı yalnızca 39.95 TL’dir.

  Voit Boks Eldiveni

  Boks torbası aldınız, boks eldiveni almadan olur mu? Tabiki olmaz. Eğer eldivensiz çalışmaya başlarsanız elleriniz çok acıyacak ve hasar alacaktır. Bu sebepten dolayı kesinlikle eldivensiz çalışmamanız gerekiyor. Siyah renkte tasarlanan Voit Boks eldiveni 1. kalite PU dış malzemeden üretilmiştir.

  Darbe emici özelliği bulunan bu eldivenle birlikte boks torbasına vurduğunuzda elinizde herhangi bir acı hissetmeden seri bir şekilde çalışabilirsiniz. 10 oz değere sahip olan bu eldiven ise 44.95 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor.

  2 ürünü teker teker satın alabiliyorsunuz. İsterseniz de set halinde alabilirsiniz. Biz set halinde alınmanızı taraftarıyız. İkisi birlikte alındığında veya tek tek alındığında herhangi bir fiyat farkı oluşmamaktadır. Toplam ücreti ise 85 TL yapmaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.