arama

  A101 WD 1TB Harici Hard Disk İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  A101 Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan WD Elements markalı 1 TB depolama alanı bulunan Hard Disk, sunduğu yüksek depolama alanı ile birlikte fotoğraflarınızı, büyük dosyalarınızı, oyunlarınızı, bilgisayarda yer kaplamasını istemediğiniz her türlü objeyi tamamıyla içerisine sığdırabilmektedir. Eğer bilgisayarla haşır neşir olan biriyseniz ve 64 GB’a kadar olan Flash Bellekler size yetmiyorsa bu durumda kesinlikle hard disk almanızı öneriyoruz. Flash Belleğin depolama boyutu yetse dahi, genel boyutu küçük olduğundan kaybolma riski hard diske göre çok daha fazladır. Bu yüzden önemli kaynaklar taşıyorsanız yine hard disk tercihi yapmalısınız.

  Boyut

  WD Elements tarafından üretilmiş olan bu hard disk 1 TB’lık geniş bir alana sahip. Bunu GB Türünden yazacak olursak 1000 GB, MB türünden yazacak olursak 1.000.000 MB alana sahiptir. Yazının başında bahsettiğimiz gibi bu boyutla birlikte birçok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılama imkanınız bulunuyor.

  USB 3.0 / 2.0

  Ürün USB 3.0 özelliğini destekliyor. Yine USB 2.0 cihazlarla da uyum içerisinde çalışabiliyor. Yüksek boyutlu dosya aktarımında USB 2.0’a göre çok daha hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapmaya yardımcı olan USB 3.0 özelliğini destekleyen bu cihaz, bu sayede onlarca GB alana sahip dosyaları sadece birkaç dakika içerisinde bilgisayarınıza veya bilgisayarınızdan cihaza aktarmanıza olanak tanıyor.

  Tasarım

  Ürün tasarımına göz atacak olursak mat gri renkte tasarlanmış bir ürün görüyoruz. Kenar bölümlerinde siyah şeritler yer alıyor ve ön yüzünde üreticisi olan WD Elements logosu ve ismi kendini gösteriyor. Üründe yalnızca bağlantı gerçekleştirebilmek adına bir adet giriş yer alıyor. Farklı herhangi bir ek bir şey bulunmuyor.

  Ürün Boyutu

  Ürünün boyutu 2.5 inç olarak belirlenmiş. Cepte taşımak bu sebepten dolayı çok kolay olmayacaktır. Fakat diğer hard diskler ile kıyaslama altına aldığımızda çok düşük boyut sunduğunu söyleyebiliriz. Çantanızın küçük bölümlerinde veya ceketinizin iç ceplerinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti kapsamında satılan söz konusu WD 1 TB Harici Hard Disk, herhangi bir sorunda direkt olarak firma tarafından bakım, onarım çalışmaları yapılmak üzere tamir servisine alınmaktadır.

  Fiyat

  A101 Aktüel kataloğunda dış piyasaya kıyasla çok düşük fiyata satılan WD 1 TB Harici Hard Disk yalnızca 279.00 TL karşılığında müşterilere sunuluyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.