arama

  BİM 10 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğunda Neler Var? Hangi Ürün Kaç TL?

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  BİM 10 Ağustos 2018 Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda çok fazla işe yarar diyebileceğimiz yüksek ürün bulunmuyor. Genel olarak küçük ev gereçlerine yer verilmiş. Her hafta düzenli bir şekilde güzel aktüel katalogları çıkaran BİM, bu haftaki aktüel kataloğuyla müşterilerinin tepkisini çekecek gibi duruyor. Peki neler var 10 Ağustos 2018 BİM Aktüel kataloğunda?

  KUMTEL Set Üstü Ocak

  KUMTEL markası ara ara BİM’de beyaz eşya satışı yapıyor. 10 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda da yine KUMTEL tarafından üretilen set üstü ocağı görebiliyoruz. Mutfak dekorasyonuna katkı sağlayacak ve aynı zamanda kullanış açısından da çok yüksek oranda kolaylık sağlayan set üstü ocak, çoğu bireyin ilgisini daha şimdiden çekmiş durumda. Hem fiyatı, hem de kredi kartına faiz eklenmeden peşin fiyatına 6 taksit yapılmasıyla dikkat çeken ürün doğalgaz ayarlı bir şekilde üretilmiş. LPG ile kullanılacaksa ek bir ücret vererek düzelttirmesi gerekiyor. Bunu bilmeden ürünü almanızı tavsiye etmiyorum.

  Beyaz renk çizilmez emaye gövdesi sayesinde kullanış açısından titiz davranmanızı gerektirecek bir şey yok. Çünkü bu ürün herhangi bir şekilde yüksek darbe almadığı sürece çizilmez, boyası atmaz veya herhangi bir sorunla karşılaşmaz. KUMTEL kalitesiyle üretildiği ve evimde KUMTEL ocak kullandığım için söylüyorum 5 yıldır herhangi bir sorunla karşılaşmadık.

  Otomatik çakmağıyla birlikte herhangi bir şekilde çakmak ihtiyacınız kalmıyor. Gazı açıp, düğmenin üzerine basılı tuttuğunuzda ocak zaten kendiliğinden yanmaya başlıyor. Gaz kesme emniyetiyle de yine gaz açık kalırsa otomatik gaz kesiliyor ve olası bir problemin önüne geçilmiş oluyor. Teknolojinin ocakla birleştiği bu ürün 2 yıl boyunca garantili. Herhangi bir sorunda eğer sorun firma kaynaklıysa ücretsiz bir şekilde bakım, onarım veya değişim yapılıyor. BİM’de fiyatı ise 219.00 TL

  PHILIPS Buhar Kazanlı Ütü

  PHILIPS markası BİM’de ütü anlamında çok sık gördüğümüz bir marka değil. HI5916 modelindeki ürünüyle 10 Ağustos 2018 tarihinden itibaren BİM mağazalarında yer alacak olan PHILIPS markası sınırlı sayıda geliyor.

  Su haznesi çıkarılabiliyor. Bu sayede hem su dolumu hem de yine su boşaltımı çok kolay bir şekilde yapılıyor. Yine hazne kolayca temizlenebiliyor. 100 G / dak buhar verme gücü olan ütünün ütüleme anında su doldurulması mümkün. Yani hem ütü yaparken hem de su doldurulabiliyor. Buda yine git – gel yapmanızın önüne geçtiği için kolaylık sağlıyor.

  Kireç temizleme zamanı geldiğinde sesli ve ışıklı bir şekilde hatırlatma yapan PHILIS Buhar kazanlı ütü, bu sayede ütünün kireçlenip kurtarılamayacak duruma gelip performansının düşmesine engel oluyor.

  Seramik tabanlı bu ütü toplam olarak 2 dakika süre içerisinde ısınıyor ve ütü yapmaya hazır hale geliyor. Ürünün BİM’de yer alan fiyatı 399.00 TL. Aynı zamanda ürün peşin fiyatına 6 taksitle de satılıyor.

  Arnica Cyclone Elektrikli Süpürge

  BİM 10 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda kendini gösteren ve gözler önüne çıkan diğer bir üründe Arnica markası altında üretilen Cyclone elektrikli süpürge. 750 Watt gücündeki elektrikli süpürge A sınıfı enerji sınıflandırmasına mensup. Yanında verilen dar uç sayesinde büyük ucun girmesinin sıkıntılı olduğu her alanda temizlik yapabiliyorsunuz. Sadece dar uç değil aynı zamanda koltuk temizleme aparatı, perde fırçası da yanında geliyor. Bu sayede her türlü temizliği elektrikli süpürgeyle yapabiliyorsunuz.

  2.5 litre toz haznesi bulunan elektrikli süpürge 2-3 gün boyunca temizlik yapmanıza olanak tanıyor. Eğer ev çok kirli değilse 3 gün boyunca torbanızı dökmeden ya da değiştirmeden temizlik yapabilmektedir.

  Ürün 299.00 TL’ye satılıyor. Yine diğer ürünler gibi peşin fiyatına herhangi bir vade eklenmeden kredi kartına 6 taksitli bir şekilde satılıyor. Görünüş açısından da modern olan bu ürünü biz tercih ediyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.